یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

آقا رشید از ماجرای مردنش می گوید!

danesheroz1 مرداد ۳۰, ۱۳۹۲ ۰
آقا رشید از ماجرای مردنش می گوید!

دانش روز: بازیگر نقش آقا رشید با اشاره به شایعه فوتش در رسانه‌ها گفت: شایعه فوت من آنقدر تکرار شده که مثل داستان چوپان دروغگو شده است و می‌ترسم وقت عمرم به پایان رسید هم، کسی آن را باور نکند

به گزارش دانش روز، قدرت‌الله ایزدی با اشاره به شایعاتی که از مرگش توسط برخی رسانه‌ها در اصفهان پخش شد، اظهار کرد: اتفاق افتاده که برخی جوانان از سر نادانی اقدام به ایجاد شایعاتی بیهوده و پخش آن در سایت‌های نامعتبر کنند و این شایعات چندان نمی‌تواند تأثیرگذار باشد ولی نمی‌دانم چرا این سایت‌ها اقدام به پخش چنین شایعه‌ای کرده‌اند.

وی افزود: وقتی خبری به گوش یک خبرنگار می‌رسد باید ابتدا در مورد آن موضوع تحقیق کند و با اشخاصی که به آن موضوع مربوط می‌شوند تماس بگیرد و اگر خبر صحت دارد آن را بازتاب کند، نه اینکه شایعه‌ای از فلان شخص بشنود و اقدام به پخش آن کند و خبرنگاری که اقدام به پخش چنین شایعه‌ای کرده بدون تماس بامن و تحقیقات قبلی دست به چنین اقدامی زده است.
خانواده من به شایعات اینچنینی عادت کرده‌اند
ایزدی به ناراحتی‌های که با پخش چنین شایعاتی برای طرفدارانش به وجود می‌آید اشاره کرد و افزود:‌ خانواده من به علت شایعات این‌چنینی که هر روز در رسانه‌ها پخش می‌شود به این وضع عادت کرده‌اند و من فقط به فکر مردمی هستم که سال‌ها است جزء طرفدان من هستند و با اطلاع از چنین شایعاتی ناراحت می‌شوند.
وی تصریح کرد: دیروز بیش از صد تماس بامن گرفته شد و به جایی رسید که فرصت نمی‌کردم جواب آنها را بدهم و هرکدام از این افراد وقتی از عدم صحت این خبر آگاه می‌شدند، با صدایی لرزان و چشمی گریان به صحبت‌های تلفنی خود ادامه می‌دادند.
از عاملان این شایعه شکایت می‌کنم
این هنرمند سینما و تلوزیون با بیان اینکه چنین شایعاتی می‌تواند عواقب بسیار بدی برای وضعیت روحی خانواد‌‌ام به ویژه مادرم داشته باشد، گفت: قصد دارم از عاملان پخش چنین شایعاتی شکایت کنم و به همین منظور به دنبال گرفتن وکیل برای رسیدگی به این مشکل هستم تا چنین اتفاقاتی تکرار نشود و افرادی که این شایعات را پخش کردند مورد بازخواست قرار بگیرند.
می‌ترسم وقت عمرم به پایان رسید هم کسی باور نکند
وی به داستان چوپان دروغگو و شباهت این داستان به وضعیت خود اشاره کرد و گفت: از روزی می‌ترسم که به خاطر پخش هر روزه این شایعات وضعیت من هم مثل چوپان دروغگو شود و زمانی که عمرم به پایان یافت و اخبار آن به اطلاع مردم رسید هیچ‌کس باور نکند و در مراسم ترحیمم کسی شرکت نکند.
ایزدی در پاسخ به اقدام منتشر کنندگان چنین شایعاتی گفت: به این افراد می‌گویم هر چقدر می‌توانید به کارخود ادامه دهید چرا که این شایعات تاثیر چندانی برای من ندارد، تنها نگرانی من طرفدارنم هستند که به خاطر آنها تا جان در بدن دارم به کار خود و شاد کردن دل آنها ادامه می‌دهم.
وی افزود: پخش کنندگان این شایعه مرتب با تماس‌های تلفنی اظهار شرمندگی می‌کنند و تقاضای بخشش دارند و مثل کار این افراد همچون فردی است که برخورد فیزیکی با شخصی داشته باشند و بعد از آن درخواست بخشش کند؛ عقیده‌ام این است که چنین رسانه‌هایی که اقدام به بازتاب شایعات دروغین می‌کنند همچون نوزادی هستند که با صدای گریه خود می‌خواهند توجه‌ها را به سمت خود جلب کنند.
این هنرمند سینما و تلوزیون با اشاره به اقدام سریع واحد خبر اصفهان برای آگاهی از درستی این این شایعه اضافه کرد: این شایعه با چنان سرعتی پخش شده که مسئولان خبر ساعت ۸:۳۰ قصد بازتاب آن و اظهار تاسف و تسلیت در در تلویزیون را داشته‌اند ولی واحد خبر استان اصفهان سریع اقدام کرده و عدم صحت این شایعه را به آنها اعلام کرده است.
منبع : عرش نیوز
چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۱:۳۷
کد خبر : 52768
بازدیدها: 205

پاسخی بگذارید »