چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

آغاز یازدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر علوم پزشکی از فردا

danesheroz1 مهر ۲۷, ۱۳۹۲ ۰
آغاز یازدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر علوم پزشکی از فردا

دانش روز: سرپست تربیت بدنی معاونت دانشجویی فرهنگی وزارت بهداشت با اشاره به آغاز هفته تربیت بدنی و ورزش از برگزاری یازدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه‌‌های علوم پزشکی کشور در روزهای ۲۸ مهرماه تا ۱۸ آذرماه در ۵ مرحله خبر داد

 به گزارش دانش روز، مهدی مقدم منش با اعلام این خبر افزود: یازدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه‌‌های علوم پزشکی کشور همزمان با آغاز هفته تربیت بدنی و ورزش از فردا ۲۸ مهر آغاز می شود.

وی افزود: این دوره از مسابقات در ۱۰ رشته ورزشی کاراته، تیراندازی، والیبال، بسکتبال، فوتسال، شطرنج، بدمینتون، تنیس روی میز، دوومیدانی (داخل سالن) و شنا با شرکت بیش از ۲۰۰۰ دانشجو و مربی در ۵ مرحله برگزار می شود و تا ۱۸ آذرماه ادامه دارد.

مقدم منش یادآور شد: این دوره از مسابقات در مجتمع فرهنگی ورزشی صندوق رفاه دانشجویان علوم پزشکی واقع در خزرآباد ساری برگزار خواهد شد.

وی اضافه کرد: علی‌رغم وجود مشکلات و کمبود منابع مالی و اعتباری ، با پیگیری مدیران تربیت‌بدنی و حمایت مسئولین در دانشگاه‌ها بر اساس اعلام آمادگی‌ دانشگاه‌ها این المپیاد نیز همانند المپیادهای قبل با مشارکت و حضور گسترده دانشگاه‌ها روبرو شد.

سرپست تربیت بدنی معاونت دانشجویی فرهنگی وزارت بهداشت گفت: در مرحله نخست مسابقات رشته های کاراته و تیراندازی از روز یکشنبه ۲۸ مهر تا پنجشنبه  ۲ آبانماه سالجاری به مدت پنج روز در مجتمع ورزشی خرزآباد ساری برگزار می شود.

منبع:مهر

شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۲ - ۱۷:۲۸
کد خبر : 68118
بازدیدها: 228

پاسخی بگذارید »