شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

آغاز پیش فروش مگان هاچ‌ بک در ایران + قیمت

danesheroz2 خرداد ۳۰, ۱۳۹۲ ۰
آغاز پیش فروش مگان هاچ‌ بک در ایران + قیمت

دانش روز: آغاز پیش فروش مگان هاچ بک در ایران در حالی است که مدیرعامل رنو خاورمیانه پیش از این از عملکرد شرکت نگین خودرو در عرضه محصولات رنو در ایران انتقاد کرده است.

به گزارش گروه اجتماعی دانش روز، شرکت نگین خودرو پیش فروش دو مدل رنو مگان هاچ بک را آغاز کرده است. مدل E2 مگان هاچ بک به قیمت صد میلیون تومان و مدل E4 این خودرو به قیمت ۱۲۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

این شرکت ۵۰ تا ۶۰ میلیون تومان از قیمت خودرو را به صورت نقدی با شرایط ۲۴ درصد سود مشارکت سالیانه دریافت کرده و ۲۴ میلیون تومان نیز تسهیلات بدون بهره برای متقاضیان در نظر گرفته است. باقیمانده پول نیز باید در زمان تحویل که بین یک تا چهار ماه در نظر گرفته شده، پرداخت شود.

دو مدل مگان هاچ بک (E2 و E4) از نظر مشخصات فنی و ظاهری تفاوتی با یکدیگر نداشته و تنها آپشن‌های داخلی مدل E4 این خودرو بیشتر است. حجم موتور این خودروها ۲۰۰۰ سی‌سی است.

عرضه این خودروها از سوی شرکت نگین خودرو به عنوان نماینده فروش و خدمات پس از فروش شرکت رنو در ایران صورت می‌گیرد.

حدود یک ماه پیش در یکی از انتقادات به عملکرد این شرکت، پیمان کارگر – مدیرعامل رنو خاورمیانه – اظهار کرده بود: “متاسفانه نارضایتی‌هایی از عملکرد شرکت نگین خودرو در ایران وجود دارد. به عنوان مثال در بخش‌های مختلف بازاریابی،‌ ارائه خدمات به مشتری و خدمات پس از فروش مشکلاتی وجود دارد که باید برطرف شود”.

منبع: ایسنا

پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۲
کد خبر : 29546
بازدیدها: 256

پاسخی بگذارید »