جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

جزئیات و مبلغ ثبت نام:

آغاز نام نویسی کنکور ارشد فراگیر از فردا

danesheroz1 مهر ۱۳, ۱۳۹۲ ۰
آغاز نام نویسی کنکور ارشد فراگیر از فردا

دانش روز: مشاور عالی سازمان سنجش از زمان آغاز ثبت نام در کنکور فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور خبر داد و اعلام کرد: ثبت نام در این کنکور از فردا آغاز می شود و تا ۲۰ مهر ادامه دارد

به گزارش دانش روز، حسین توکلی  درباره جزئیات پذیرش دانشجو در نوبت سیزدهم فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور، گفت: ثبت نام از داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون دوره های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور بهمن ماه ۱۳۹۲ ( نوبت سیزدهم) از طریق شبکه اینترنت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org طی روزهای ۱۴ تا ۲۰ مهرماه صورت می گیرد.

وی درباره زمان انتشار دفترچه راهنمای کنکور فراگیر ارشد، تاکید کرد: داوطلبان می توانند با دریافت دفترچه راهنمای کنکور فراگیر که عصر امروز در سامانه سازمان سنجش منتشر می شود، نسبت به ثبت نام خود از فردا اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش درباره مبلغ ثبت نام، گفت: هر یک از داوطلبان واجد شرایط برای ثبت نام در دوره دانشپذیری کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور ضرورت دارد در این مهلت تعیین شده به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش مراجعه و با تکمیل اطلاعیه اولیه و پرداخت اینترنتی مبلغ ۵۰ هزار تومان با استفاده از کارتهای اعتباری عضو شبکه شتاب هر یک از بانکهای جمهوری اسلامی ایران در داخل یا خارج از کشور نسبت به ثبت نام اقدام کنند؛ لازم است در این زمینه دقت لازم صورت گیرد زیرا وجوه واریز شده، قابل استرداد نیست.

به گفته توکلی، آزمون فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور ۲۹ آذرماه برگزار می شود و کارتهای کنکور طی روزهای ۲۷ و ۲۸ آذر در سامانه سازمان سنجش، قرار می گیرد.

وی با اشاره به محل برگزاری این آزمون، اظهار داشت: محل آزمون بر اساس استان و شهرستان محل اقامت برای تعیین حوزه امتحانی ( بند ۳۲ تقاضانامه) در استان محل اقامت داوطلب است و افراد با مراجعه به جدول شماره شش دفترچه راهنمای ثبت نام و درج کد مربوط به استان و شهرستان محل اقامت در تقاضانامه اقدام کنند.

توکلی تاکید کرد: افراد در صورت مشاهده مغایرت در اطلاعات ثبت نامی و مشخصات خود می توانند از فردا تا ۲۲ مهرماه به منظور ویرایش اطلاعات به پایگاه سازمان سنجش مراجعه کنند.

منبع:مهر

شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۲ - ۲۳:۴۹
کد خبر : 64965
بازدیدها: 195

پاسخی بگذارید »