یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

آغاز نام نویسی متقاضیان دانشگاه فرهنگیان البرز

danesheroz1 شهریور ۲, ۱۳۹۲ ۰
آغاز نام نویسی متقاضیان دانشگاه فرهنگیان البرز

دانش روز: رییس مرکز اطلاع رسانی و تبلیغات دانشگاه فرهنگیان البرز از آغاز نام نویسی از داوطلبان واجد شرایط ادامه تحصیل دراین استان خبر داد

  به گزارش دانش روز، حمیدرضا آقا صفری گفت: نام نویسی در این دانشگاه از امروز آغاز شده و به مدت ۹ روز ادامه دارد.

وی افزود: استان البرز دارای دو پردیس وابسته به دانشگاه فرهنگیان است که پردیس آقایان با نام حکیم فردوسی در شهرستان فردیس و پردیس بانوان با نام امیر کبیر در باغستان کرج مستقر است.

مشاور مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز اضافه کرد: داوطلبان برای نام نویسی باید مدارک خود شامل اصل شناسنامه، اصل کارت ملی، اصل دیپلم و یا گواهی تایید شده که در آن معدل سه ساله دوره متوسطه درج شده باشد و اصل دفترچه بیمه را بهمراه داشته باشند.

آقا صفری، ظرفیت پذیرش دانشگاه فرهنگیان را ۴۰۲ نفر ذکر کرد و افزود: برای مصاحبه عمومی و تخصصی دو برابر این ظرفیت از داوطلبان واجد شرایط دعوت خواهد شد.

وی رشته های آموزشی زبان و ادبیات فارسی، دبیری تاریخ، دبیری علوم اجتماعی، جغرافیا، زیست شناسی، شیمی، فیزیک، زبان وادبیات عرب، تربیت بدنی، ریاضی، معارف اسلامی، کودکان استثنایی، پیش دبستانی، راهنمایی و مشاوره و زبان انگلیسی را از جمله رشته های تحصیلی در دانشگاه فرهنگیان در استان البرز برشمرد.

این مسوول افزود: داشتن حداکثر ۲۲ سال سن و داشتن حداقل معدل ۱۵ برای دیپلم از شرایط اصلی پذیرش داوطلبان تحصیل در این دانشگاه است.

دانشگاه فرهنگیان استان البرز از امروز برای دومین ترم تحصیلی اقدام به نام نویسی می کند و در اولین ترم که از بهمن ماه سال گذشته آغاز شده، ۳۹۵ نفر وارد این دانشگاه شدند.

شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۲:۴۱
کد خبر : 53680
بازدیدها: 1,427

پاسخی بگذارید »