شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

با حضور نماینده رییس‌ جمهور:

آغاز مراسم تودیع حاجی‌ بابایی و معارفه فانی

danesheroz1 مرداد ۲۸, ۱۳۹۲ ۰
آغاز مراسم تودیع حاجی‌ بابایی و معارفه فانی

دانش روز: مراسم تودیع و معارفه حمیدرضا حاجی بابایی و علی اصغر فانی وزیر سابق و سرپرست جدید وزارت آموزش و پرورش با حضور نهاوندیان نماینده رئیس‌ جمهور آغاز شد

به گزارش دانش روز، مراسم تودیع و معارفه وزیر آموزش و پرورش و سرپرست این وزارتخانه در محل سالن اجتماعات شهید رجایی وزارتخانه آموزش و پرورش آغاز شد.

در این مراسم نهاوندیان نماینده رییس جمهور،‌ حمیدرضا حاجی بابایی وزیر سابق آموزش و پرورش، علی اصغر فانی سرپرست این وزارتخانه، معاونان وزارت آموزش و پرورش و حسین فریدون حضور دارند.

دکتر علی اصغر فانی دیروز با ابلاغ رییس جمهور به عنوان سرپرست وزارت آموزش و پرورش معرفی شد.

علی اصغر فانی، متولد ۱۳۳۳ دارای دکترای مدیریت دولتی بوده و هم‌اکنون عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس است.

مدیرکلی چندین دوره آموزش متوسطه در دوره وزارت مظفر و اکرمی و معاون آموزش و پرورش نظری و مهارتی، معاون آموزشی، معاون آموزش متوسطه، معاون برنامه ریزی و نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش در دولت های هفتم و هشتم بخشی از سوابق دکتر فانی است.

سرپرست وزارت آموزش و پرورش، معاونت فرهنگی بنیاد شهید انقلاب اسلامی در سال های ۱۳۷۶-۱۳۷۲، معاون دانشکده علوم انسانی دانشگاه تربیت مدرس، معاون آموزشی وزارت آموزش و پرورش ۱۳۶۸-۱۳۶۴، مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان ۱۳۶۴-۱۳۶۰ و رییس اداره آموزش و پرورش منطقه ۱۶ تهران را در کارنامه خود دارد.

دکتر فانی در دولت نهم و قبل از روی کار آمدن محمود فرشیدی، ۷۰ روز سرپرست وزارت آموزش و پرورش بوده است.

منبع:پانا

دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۰۸
کد خبر : 52015
بازدیدها: 293

پاسخی بگذارید »