دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

آغاز فعالیت پایگاه‌های نیکوکاری در کرج

danesheroz اسفند ۱۷, ۱۳۹۱ ۰
آغاز فعالیت پایگاه‌های نیکوکاری در کرج

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی استان البرز از آغاز فعالیت پایگاه‌های نیکوکاری از امروز در کرج خبر داد

علی سالارکیا ظهر امروز در آغاز فعالیت این پایگاه‌ها در استان البرز اظهار داشت: براساس تمهیدات اندیشیده شده ۳۰ پایگاه جشن نیکوکاری در البرز فعال شده است.

وی ادامه داد: این پایگاه‌ها با هدف جمع‌آوری کمک‌های مردمی و همچنین ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری راه‌اندازی شده است.

این مسئول گفت: قرار بود ۱۰۰ پایگاه جمع‌آوری کمک‌های مردمی در این استان راه‌اندازی شود که به علت بارش برف شدید این پایگاه‌ها به ۳۰ عدد کاهش یافت.

وی تأکید کرد: هر ساله در این ایام پایگاه‌های نیکوکاری در سراسر کشور به منظور جمع‌آوری کمک‌های مردمی به محرومان برپا می‌شود که امسال نیز به رسم سال‌های قبل این مهم با وجود شرایط بد جدی هوا برپا شد.

این مسئول ادامه داد: مردم همیشه در صحنه استان البرز هر ساله با حضور خود در این پایگاه‌ها کمک‌های خود را در جشن نیکوکاری اهدا می‌کنند.

سالارکیا خاطرنشان کرد: امسال نیز با وجود این که ساعتی از راه‌اندازی این پایگاه‌ها گذشته اما مردم حضوری خوبی دارند که این نشان دهنده حس انسان دوستی در بین مردم است.

وی با اشاره به این که جشن نیکوکاری به مدت سه روز با شعار همت مردمی، سلامت و توانمندی خانواده‌ها در این استان برگزار می‌شود افزود: کمک‌های نقدی و غیرنقدی دانش‌آموزان استان در مدارس جمع‌آوری شد و دو روز دیگر این جشن در سطح شهرها و روستاها برپا شده است.

به گفته این مسئول پایگاه‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی در روز ۱۸ اسفند ماه آخرین روز از جشن نیکوکاری نیز در مصلی‌های نماز جمعه استان استقرار می‌یابند.

سالارکیا رسیدگی به امور معیشتی محرومان، ترویج و تقویت روحیه نوع دوستی وانفاق در جامعه اسلامی، آشنایی مردم و خیرین با فعالیت‌های امداد را از اهداف برگزاری جشن نیکوکاری عنوان کرد.

کمک‌های مردمی جمع‌آوری شده تا پیش از آغاز سال نو بین نیازمندان توزیع می‌شود.

پنجشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۷:۵۵
کد خبر : 8995
بازدیدها: 472

پاسخی بگذارید »