پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

آغاز فروش فوق العاده کالا در ۱۰۰ واحد صنفی کرج

danesheroz1 تیر ۲۲, ۱۳۹۲ ۰
آغاز فروش فوق العاده کالا در ۱۰۰ واحد صنفی کرج

دانش روز: رییس مجمع امور صنفی کرج گفت: به مناسبت ماه مبارک رمضان ودر اجرای طرح ضیافت، فروش فوق العاده کالا در ۱۰۰ واحد صنفی این شهرستان آغاز شده است

 به گزارش دانش روز، حمید کریمی افزود: فروش فوق العاده کالا در این واحدها به موازات برپایی نمایشگاه عرضه مستقیم به منظور تامین مایحتاج شهروندان انجام شده است.

وی اظهار کرد: این واحدهای صنفی با مجوز و نصب پلاکارد مخصوص از سوی واحد بازرسی و نظارت اصناف و مجمع امور صنفی شهرستان در محل مشخص شده است.

کریمی بیان کرد: مواد پروتئینی ، مواد لبنی ، شیرینی های ویژه ماه مبارک رمضان ، خوار و بار ، مرغ و ماهی از جمله اقلامی هستند که در فروش فوق العاده برخی از واحدها عرضه می شود.

وی گفت: شهروندان می توانند اقلام مورد نیاز خود را از نمایشگاه ها و واحدهای صنفی فروش فوق العاده با ۵ تا ۱۵ درصد تخفیف تهیه کنند.

کریمی یادآور شد: در ایام ماه مبارک رمضان با اجرای طرح ویژه نظارتی با هرگونه کم فروشی ، احتکار و گرانفروشی واحدهای صنفی برخورد قاطع می شود.

رییس مجمع امور صنفی کرج با اشاره به رسیدگی به شکایات مردمی از سوی واحد بازرسی در مدت دو ساعت تاکید کرد: شهروندان درصورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی مراتب را با شماره های ۵-۲۲۱۸۱۵۴ اطلاع رسانی کنند.

منبع:ایرنا

شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۲ - ۱۸:۱۱
کد خبر : 36988
بازدیدها: 312

پاسخی بگذارید »