چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی کرج خبر داد

آغاز طرح توزیع البرز کارت سازمان اتوبوسرانی در کرج

danesheroz اسفند ۱۷, ۱۳۹۱ ۰
آغاز طرح توزیع البرز کارت سازمان اتوبوسرانی در کرج

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی کرج و حومه از آغاز طرح توزیع البرز کارت سازمان اتوبوسرانی در کرج خبر داد

هرداد کیانی ظهر امروز در حاشیه اجرای این طرح اظهار داشت: در این راستا در ۱۰ نقطه شهر توزیع بلیط الکترونیک سازمان اتوبوسرانی در حال انجام است.

وی ادامه داد: اجرای این طرح در راستای توسعه خدمات رسانی به مردم و همچنین سرعت بخشیدن به خدمات اتوبوسرانی انجام شده است.

این مسئول ۱۰ ایستگاه پیش‌بینی شده برای توزیع البرز کارت را شامل ایستگاه‌های مکانیزه اتوبوسرانی در چهارراه طالقانی جنب هلال احمر، میدان قدس روبروی امام‌زاده حسن(ع)، حصارک، ضلع جنوب شرقی میدان دانشگاه، بلوار باغستان، پل حیدرآباد، بلوار طالقانی شمالی روبروی برج یادمان، چهارراه حضرت امام، ابتدای خیابان شهید بهشتی، چهارراه هفت تیر ابتدای، بلوار شهدای دانش آموز، خیابان شهید بهشتی، جنب تالار شهیدان نژاد فلاح، چهارراه طالقانی بعد از اداره پست باند شرقی،  فلکه اول رجایی شهر، جنب سینما ساویز عنوان کرد.

کیانی در ادامه سخنان خود از جمله اقدامات سازمان اتوبوسرانی کرج به منظور افزایش آگاهی شهروندان درباره آدرس مکان‌های توزیع و شارژ بلیط‌های الکترونیکی البرز کارت را به تهیه بروشورهای اطلاع رسانی عنوان کرد.

وی با تأکید بر این که این طرح برای اولین بار در کرج اجرایی شده است افزود: در این راستا این طرح می‌تواند با نواقصی رو به‌رو شود، ‌لذا لازم است تا شهروندان ضمن حوصله بیشتر نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را به ان سازمان ارائه دهند.

کیانی بر ضرورت تعامل بیش از پیش رانندگان با دارندگان البرز کارت تاکید کرد و خواستار همکاری مردم با رانندگان اتوبوس به منظور اجرای موفق طرح شد.

وی فراهم شدن زمینه‌های مساعد به منظور مدیریت بر نقدینگی جاری توسط بلیط الکترونیک را یادآور شد و گفت: بهره‌گیری از البرز کارت اتوبوسرانی نقش به سزایی در تحقق این مهم دارد.

پنجشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۷:۵۱
کد خبر : 8990
بازدیدها: 315

پاسخی بگذارید »