جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

آغاز دور جدید پیش فروش بلیت قطار از هفته آخر تیر/ حذف برخی قطارها در رمضان

danesheroz2 تیر ۲۱, ۱۳۹۲ ۰
آغاز دور جدید پیش فروش بلیت قطار از هفته آخر تیر/ حذف برخی قطارها در رمضان

دانش روز: سرپرست معاونت مسافری شرکت راه آهن از آغاز دور جدید پیش فروش بلیت قطارهای مسافری در هفته آخر تیرماه خبر داد و گفت: با شروع ماه مبارک رمضان باید برخی قطارها از مسیر حذف شود، زیرا تعداد بسیاری از پیش فروشها خالی است

به گزارش دانش روز، غضنفر فولادی  در خصوص پیش فروش بلیت قطارهای مسافر، تصریح کرد: در حال حاضر بلیت‌ها تا تاریخ ۱۰ مردادماه پیش فروش می شود و پیش فروش دور بعدی که از تاریخ ۱۱ مرداد تا ۱۱ شهریور است، از حدود ۲۵ و ۲۶ تیرماه آغاز خواهد شد.

وی با بیان اینکه تصمیم داریم حداقل ۱۵ روز قبل از شروع سفرها سامانه فروش بلیت باز شود، گفت: به دلیل تعداد زیاد مسافران بعد از ماه مبارک رمضان، پیش فروش از این تاریخ آغاز می شود.

سرپرست معاونت مسافری شرکت راه آهن در خصوص برنامه شرکت راه آهن برای سفرهای تابستانی امسال، اظهار داشت: طرح سفرهای تابستانی از ۱۵ خردادماه شروع شد اما پیش بینی ما این است که با توجه به آغاز ماه مبارک رمضان، کاهش سفرها را داشته باشیم.

وی افزود: بنابراین از مالکان قطارها تقاضا دارم که بعضی قطارها را از مسیر حذف کنند، زیرا تعداد بسیاری از پیش فروشها خالی است به طوری که از یک قطار ۷۰۰ نفری فقط ۵۰ بلیت فروخته شده است؛ بنابراین باید برخی از قطارها حذف شوند.

فولادی  با بیان اینکه برای بعد از ماه مبارک رمضان با تمام ظرفیت آمادگی ارایه خدمات به مسافران را داریم، گفت: در طول ماه مبارک رمضان با افت مسافر روبرو هستیم اما به طور حتم در شهریورماه تعداد مسافران افزایش زیادی پیدا می کند که جبران این افت مسافر می شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران

جمعه ۲۱ تیر ۱۳۹۲ - ۱۶:۰۰
کد خبر : 36848
بازدیدها: 174

پاسخی بگذارید »