دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

امام جمعه کرج تاکید کرد:

آغاز حرکت در مسیر حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی

danesheroz فروردین ۹, ۱۳۹۲ ۰
آغاز حرکت در مسیر حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی

کرج – نماینده ولی فقیه دراستان البرز و امام جمعه کرج ضمن یادآور شدن رویداد ملی پیش رو، تصریح کرد: در سال “حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی” ملت و مسئولان باید به این شعار باید نگاه ویژه ای داشته باشند.

حجت الاسلام محسن کازرونی در نخستین نماز جمعه سال ۹۲ در جمع نمازگزاران کرج، سالروز ۱۲ فروردین ماه “روز جمهوری اسلامی ایران” را محور خطبه های دوم  قرار داد و اظهار داشت: این پیروزی ماحصل مجاهدت های امام راحل (ره) و ملتی بود که در مسیرفرامین بنیانگذار این نظام حرکت کردند.

وی آراء مردمی را پایان بخش حکومت منفور دو هزار و ۵۰۰ ساله ستمشاهی در این کشور ذکر کرد.

نماینده ولی فقیه در بخش دیگری از دومین خطبه های نماز جمعه کرج، دشمنان انقلاب اسلامی را خطاب قرار داد و با درنگی بر رخدادهای خاورمیانه و سوریه، تصریح کرد: دشمنان اسلام باید بدانند که هیچ رویدادی بدون نظر جمهوری اسلامی ایران در منطقه به عاقبت نمی رسد.

حجت الاسلام محسن کازرونی در ادامه  با تشریح موقعیت فعلی نظام جمهوری اسلامی در منطقه؛ خاطر نشان کرد:  ایران اسلامی با وحدت مردمی که از سالهای ۴۱   تا به امروز داشته  در جهان و منطقه به قدرت بزرگی تبدیل شده است.

آغاز حرکت در مسیر شعار سال

وی در ادامه بیانات مقام معظم رهبری در پیام نوروزی سال ۹۲ را محور قرار داد و خاطر نشان کرد: دو انتخابات سرنوشت ساز را در سالجاری پیش رو داریم؛ از این رو شعار ” حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی” می بایست سرلوحه حرکت و قدم های ملت و مسئولان باشد.

امام جمعه کرج گفت: حضور حداکثری مردم پای صندوق های رأی و همیت مسئولان برای رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی دو مقوله مهم و اساسی است که با تعصی از شعار سال باید محور قرار گیرد.

جمعه ۹ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۴
کد خبر : 10348
بازدیدها: 290

پاسخی بگذارید »