شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

آغاز جشنواره نوشت‌ افزار در فروشگاه شهر کتاب

danesheroz1 شهریور ۳, ۱۳۹۲ ۰
آغاز جشنواره نوشت‌ افزار در فروشگاه شهر کتاب

دانش روز: جشنواره نوشت‌ افزار فروشگاه مرکزی شهرکتاب در فاصله یک ماه باقی‌ مانده به بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ ها، با عرضه بیش از۵ هزار نوع کالا از اول شهریور آغاز شده است.

به گزارش دانش روز، در این جشنواره که تا ۱۵مهر ادامه خواهد داشت، انواع تولیدات نوشتاری و هنری برای رده‌های سنی مختلف (از خردسال تا بزرگسال) عرضه شده است.

اصلی‌ترین بخش این جشنواره را لوازم تحریر دانش‌آموزی و دانشجویی تشکیل می‌دهد. در این میان دانشجویان هنر و معماری هم می‌توانند، اقلام تخصصی و مورد نیاز خود را از برندهای مختلف تهیه کنند. از دیگر بخش‌های جشنواره، ارائه لوازم مورد نیاز کارمندان اداری و مهندسان است که می‌توانند در کنار دانش‌آموزان، دانشجویان و اهالی هنر، ابزارهای مورد نظر خود را در طرح‌ها و قیمت‌های مختلف تهیه کنند. بخشی نیز به لوازم کمک آموزشی و سرگرمی‌های فکری کودکان اختصاص یافته است.

خانواده‌ها نیز می‌توانند لوازم مدرسه (انواع دفتر و کاغذ کلاسور، مداد و خودکار و خودنویس، مقوا، ماژیک، آبرنگ و رنگ‌های روغنی، گواش و ترکیب‌کننده‌ها، برچسب و منگنه، دفترچه یادداشت، تراش و پاک‌کن، خط‌کش و پرگار، کیف و کوله، کلاسور و چراغ مطالعه، ماشین حساب و…) را به صورت یک‌جا خریداری کنند. کالاهای عرضه شده در این جشنواره بیش از ۵ هزار نوع را در برمی‌گیرد که بر اساس نیازهای محصلان و دانشجویان فراهم شده است.

این جشنواره که همه ساله در شهریور ماه برگزار می‌شود، به عنوان رویداد ویژه ارائه محصولات نوشت‌افزاری ویژه دانش‌آموزان، دانشجویان، هنرجویان و مهندسان شناخته می‌شود.

منبع:مهر

یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۵:۰۲
کد خبر : 54141
بازدیدها: 410

پاسخی بگذارید »