شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

آغاز ثبت نام مسابقات کشوری دومینوی دانش آموزی در دانشگاه امیرکبیر

danesheroz1 بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ ۰
آغاز ثبت نام مسابقات کشوری دومینوی دانش آموزی در دانشگاه امیرکبیر

دانش روز: پنجمین دوره مسابقات کشوری دومینو توسط دانشگاه صنعتی امیرکبیر در اسفندماه برگزار می‌شود و تیم‌ های دانش آموزی و دانشجویی تا ۳۰ بهمن ماه برای ثبت نام مهلت دارند

 به گزارش دانش روز، علی مهجوری- دبیر پنجمین دوره مسابقات کشوری دومینو با بیان اینکه مسابقات دومینو در دو بخش برگزار خواهد شد، گفت: در بخش دومینوی “تاپلینگ” به صورت گروه‌های ۴ نفره برگزار می‌شود که در این رقابت تیم‌ها باید طرح خاص را با مهره‌های دومینو ایجاد کنند و بر اساس شاخص‌های داوری مورد نیاز امتیاز خاصی را کسب کنند.

وی دومینو “استکینگ” را بخش جداگانه‌ای از تاپلینگ دانست و اظهار داشت: این بخش مخصوص تماشاگران مسابقات است که طی آن شرکت کنندگان باید برخی از مهره‌ها را بر روی یک مهره به عنوان پایه قرار دهند و بر اساس تعداد مهره‌ها به آنها جایزه تعلق خواهد گرفت.

مهجوری هدف از برگزاری این مسابقات را ترویج روحیه تعاون و همکاری و کار تیمی در بین دانشجویان و دانش آموزان ذکر کرد و افزود: تلاش دانشجویان در تبدیل ایده‌ها و خلاقیتشان در کار عملی و ایجاد محیطی شاد و مفرح همراه با کار علمی و به کارگیری عناصر فنی مسابقات از دیگر اهداف برگزاری این مسابقات است.

دبیر پنجمین دوره مسابقات کشوری دومینو یادآور شد: این دوره از مسابقات در دو بخش دانش آموزی و دانشجویی برگزار خواهد شد که ثبت نام کلیه تیم‌ها تا  ۳۰ بهمن ماه جاری به صورت اینترنتی و حضوری ادامه دارد.

به گزارش مهر وی زمان برگزاری این مسابقات را از  ۱۷ تا ۲۱ اسفندماه جاری ذکرکرد و ادامه داد: نوبت مسابقه هر تیم پیش از برگزاری مسابقات از طریق پست الکترونیکی آنها اعلام خواهد شد.

یکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۹:۴۷
کد خبر : 91199
بازدیدها: 490

پاسخی بگذارید »