شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

آغاز ثبت نام در تکمیل ظرفیت کاردانی فنی و حرفه‌ ای از دوشنبه

danesheroz1 دی ۱۴, ۱۳۹۲ ۰
آغاز ثبت نام در تکمیل ظرفیت کاردانی فنی و حرفه‌ ای از دوشنبه

دانش روز: ثبت نام برای پذیرش در مرحله تکمیل ظرفیت برخی از کدرشته های تحصیلی در آزمون دوره‌ های کاردانی نظام جدید (دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی) سال ۹۲ از روز دوشنبه آغاز می شود.

 به گزارش دانش روز، اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره تکمیل ظرفیت برخی از کدرشته های تحصیلی درآزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید (دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی) سال ۱۳۹۲ روز یکشنبه ۱۵ دی ماه ۹۲ منتشر خواهد شد.

داوطلبانی که در آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید (دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی) سال ۱۳۹۲، ثبت نام و شرکت کرده اند (اعم از حاضرین و غائبین) و نیز داوطلبانی که در آزمون مذکور ثبت نام نکرده اند، می تواند در این مرحله شرکت کنند.

پذیرش در مرحله تکمیل ظرفیت برای بهمن ماه سال ۹۲ در برخی از کد رشته های تحصیلی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی بر اساس نمره آزمون و از بین شرکت کنندگان در آزمون و برای برخی از کدرشته های تحصیلی موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیر دولتی در آزمون پذیرش صرفاً براساس سوابق تحصیلی (معدل کل دیپلم) صورت خواهد گرفت.

متقاضیان می توانند براساس شرایط و ضوابطی که در اطلاعیه این سازمان منتشر خواهد شد با مراجعه به سایت اینترنتی سازمان سنجش به نشانی: www.sanjesh.org و پرداخت مبلغ ۳۵ هزار ریال وجه ثبت نام و تکمیل فرم انتخاب رشته اقدام کنند. مهلت ثبت نام در این مرحله از روز دوشنبه ۱۶ دی ماه تا ۲۱ دی ماه است.

ظرفیت پذیرش در مرحله تکمیل ظرفیت برخی از کدرشته های تحصیلی در آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید (دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی) ۸۵ هزار و ۴۵۷ نفر است که از این تعداد  ۶۸۰ نفر برای دوره های روزانه و ۴۴۴ نفر برای دوره های شبانه دانشگاه فنی حرفه ای و ۸۴ هزار و ۳۳۳ نفر برای موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی غیر دولتی پذیرش می شوند.

منبع: مهر

شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۲ - ۱۴:۲۲
کد خبر : 84974
بازدیدها: 337

پاسخی بگذارید »