دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

آغاز ثبت نام آزمون مبانی مهندسی حرفه ای سال ۹۳ از ۱ بهمن

danesheroz1 دی ۲۴, ۱۳۹۲ ۰
آغاز ثبت نام آزمون مبانی مهندسی حرفه ای سال ۹۳ از ۱ بهمن

دانش روز: ثبت نام در آزمون مبانی مهندسی حرفه ای (Fundamental of Engineering) (بخش اول آزمون PE) سال ۹۳ از روز سه شنبه اول بهمن ماه آغاز می شود و در ۳۱ فروردین ماه ۹۳ پایان می یابد.

 به گزارش دانش روز، آزمون مبانی مهندسی حرفه ای  (بخش اول آزمون PE) در تاریخ ۱۸ اردیبهشت ماه ۹۳ برگزار خواهد شد و داوطلبان می‌توانند بر اساس ضوابط و شرایط مندرج در دفترچه این آزمون به سایت اینترنتی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و پس از پرداخت وجه مربوط به ثبت نام،  نسبت به تکمیل فرم ثبت‌نام، اقدام کنند.

داشتن مدرک کارشناسی (لیسانس) و یا بالاتر در یکی از رشته های مهندسی که مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی یا وزارت علوم، تحقیقات و فناوری باشد از جمله شرایط شرکت در آزمون است.

دانشجویان مهندسی رشته هایی که ترم آخر تحصیلی کارشناسی خود را می گذرانند نیز می‌توانند در این آزمون شرکت کنند، این داوطلبان در صورت قبولی در آزمون، برای دریافت گواهی، ملزم به ارائه مدرک کارشناسی خود هستند.

پرداخت هزینه ثبت‌نام به صورت اینترنتی انجام می‌شود و داوطلبان می توانند به وسیله کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال است با مراجعه به سایت سازمان سنجش مبلغ ۷۰۰.۰۰۰ ریال (هفتصد هزار ریال) به عنوان وجه ثبت‌نام پرداخت کنند و اطلاعات کارت اعتباری برای تکمیل تقاضانامه و فرم انتخاب رشته را دریافت کنند.

منبع: مهر

سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۵
کد خبر : 87561
بازدیدها: 299

پاسخی بگذارید »