سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

آغاز ثبت‌ نام اولین آزمون کارآفرینی دانش آموزان و اولیاء

danesheroz1 آذر ۴, ۱۳۹۲ ۰
آغاز ثبت‌ نام اولین آزمون کارآفرینی دانش آموزان و اولیاء

دانش روز: مشاور عالی سازمان سنجش گفت: نخستین آزمون کارآفرینی دانش آموزان این آزمون در راستای اجرای طرح ملی کشف در حوزه کسب و کار و کارآفرینی برای دانش آموزان و اولیاء برگزار می شود.

 به گزارش دانش روز، حسین توکلی افزود:  این آزمون با همکاری سازمان سنجش آموزش کشور و دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران  برگزار می‌شود.

وی افزود: متقاضیان برای ثبت نام در این آزمون از طریق سایت اینترنتی سازمان سنجش اقدام کرده و تا پایان روز شنبه ۹ آذرماه فرصت دارند در آزمون ثبت نام کنند.

توکلی اظهار داشت: هزینه ثبت نام مبلغ ۳۰۰ هزار ریال است که به صورت الکترونیکی و با کارت‌های عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال است قابل پرداخت است.

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: کارت ورود به آزمون کارآفرینی از روز سوم دی ماه ۹۲ بر روی سایت سازمان قرارداده خواهد شد و آزمون روز پنجشنبه ۵ دی ماه در حوزه‌های امتحانی مربوط برگزار خواهد شد.

دانش آموزان یکی از پایه های ۷، ۸ (سوم راهنمایی) و ۹ نظام آموزشی و والدین دانش آموزان در صورت تمایل به شرکت در آزمون با هر مقطع تحصیلی مجاز به شرکت در آزمون هستند.

جدول زمانی و نکات مهم

  • مهلت ثبت نام: مهلت ثبت نام  از روز شنبه ۲  آذر ماه  ۱۳۹۲  تا پایان روز شنبه ۹ آذر ماه ۱۳۹۲ می باشد
  • توجه ویژه: ثبت نام  شما فقط وقتی تکمیل گردیده است که در مراحل ثبت نام در یک صفحه مجزا از سیستم ثبت نام شماره پرونده  ۶ رقمی و کد پیگیری ۱۶ رقمی دریافت نمایید.
  • توجه ویژه: در صورت مواجه شدن با هر گونه مشکل در روند ثبت نام  داوطلبان می توانند در ساعات اداری بجز ایام تعطیل با شماره تلفن ۰۲۱-۸۸۲۲۵۰۰۰ تماس حاصل فرمایند

چه کسانی می توانند ثبت نام کنند

  • ۱: داوطلبان باید اطلاعیه را به طور کامل مطالعه کرده باشند
  • ۲: داوطلبان باید حتما شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در اطلاعیه را داشته باشند
  • ۳: لازم است داوطلبان سریال ثبت نام به مبلغ ۳۰۰،۰۰۰ ریال را از طریق سایت سازمان سنجش خریداری کنند

 

 

منبع: sanjesh.org

دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۲ - ۱۳:۳۳
کد خبر : 75980
بازدیدها: 492

پاسخی بگذارید »