پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

آغاز ثبت‌نام داوطلبان جذب هیأت علمی دانشگاه‌ها/ مهلت۲۰ روزه برای ثبت‌نام

danesheroz بهمن ۲۱, ۱۳۹۱ ۰

رئیس مرکز جذب اعضای هیأت علمی وزارت علوم از آغاز ثبت نام متقاضیان در ششمین فراخوان سراسری جذب اعضای هیات علمی در دانشگاه ها خبر داد

با اعلام اینکه مهلت ثبت ‌نام در ششمین فراخوان سراسری جذب اعضای هیأت علمی در دانشگاه‌ها از عصر روز گذشته آغاز شد، تصریح کرد: متقاضیان به مدت ۲۰ روز و تا ۱۰ اسفندماه مهلت دارند در مرحله ششم جذب سراسری اعضای هیأت علمی ثبت ‌نام کنند.

وی افزود: متقاضیان می توانند بر اساس نیاهای بارگذاری شده توسط دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی روی سامانه جذب به نشانی www.msrt.ir/sites/jazbsite مراجعه و ثبت نام نموده و سه اولویت انتخاب کنند.
رئیس مرکز جذب اعضای هیأت علمی وزارت علوم خاطرنشان کرد: در این مرحله نیز گزینه استعدادهای درخشان نیز وجود دارد و متقاضیان جذب برای هیأت علمی در دانشگاه‌ها که تحت حمایت بنیاد ملی نخبگان هستند با انتخاب این گزینه می‌توانند یک اولویت بیشتر از دیگر متقاضیان انتخاب کنند.
وی همچنین با اعلام اینکه ۶ هزار استاد در سال جاری در دانشگاه های کشور جذب شده اند، خاطرنشان کرد: از مجموع فراخوان بهمن ماه ۹۰ و شهریورماه ۹۱، ۶ هزار هیأت علمی در دانشگاه های دولتی و غیردولتی کشور جذب شدند.
این مقام مسئول در وزارت علوم تصریح کرد: در مجموع از این تعداد حدود ۵ هزار هیأت علمی در دانشگاه های دولتی، ۵۶۰ هیأت علمی در دانشگاه پیام نور، حدود ۳۰۰ در دانشگاه های غیردولتی و ۳۸۰ هیأت علمی هم در دانشگاه آزاد اسلامی جذب شده اند.
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ - ۰۷:۳۲
کد خبر : 6297
بازدیدها: 243

پاسخی بگذارید »