سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

آغاز ثبت‌نام دانش‌آموزان در همه دوره‌های تحصیلی از امروز

28 danesheroz خرداد ۵, ۱۳۹۲ ۰
آغاز ثبت‌نام دانش‌آموزان در همه دوره‌های تحصیلی از امروز

مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی وزارت آموزش وپرورش از آغاز ثبت نام دانش آموزان تمامی دوره های تحصیلی از امروز یکشنبه ۵ خردادماه خبر داد

به گزارش دانش روز ،  سید جمال صبح خیز با ارسال بخشنامه جدیدی خطاب به ادارات کل آموزش وپرورش سراسر کشور تصریح کرد: ثبت نام همه دوره های تحصیلی از امروز پنجم خرداد ماه آغاز و تا ۱۵ تیرماه ادامه خواهد یافت .

وی افزود: سنجش سلامت  نوآموزان پایه اول ابتدایی نیز از اول خرداد ماه در پایگاه هایی که ادارات آموزش وپرورش تعیین کرده ، آغاز شده است.

صبح خیز خاطر نشان کرد : مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات به عنوان دبیرستاد مرکزی نظارت بر ثبت نام در وزارتخانه و مسئولان ارزیابی عملکرد  و پاسخگویی به شکایات نیز در ادارات کل استان ها ومناطق آموزشی تابع به عنوان دبیرستاد نظارت بر ثبت نام استان ومنطقه تعیین می شوند تا بر حسن اجرای این دستور العمل و فرآیند ثبت نام نظارت کنند.

وی در این بخشنامه ؛ با اشاره به بخشنامه شماره ۱۰۰۵۶ مورخ ۲۷/۱/۹۲ که آغاز ثبت نام  دانش آموزان در دوره های مختلف تحصیلی را برای سال ۹۳-۹۲  ، ۱۵ خرداد ماه جاری عنوان کرده بود ، تصریح کرده است که ادارات ، مناطق و مدارس براساس مفاد بخشنامه جدید عمل نمایند.

 

منبع : پانا

یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۹:۴۲
کد خبر : 20887
بازدیدها: 191

پاسخی بگذارید »