پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

آغاز ثبت‌نام دانش‌آموزان از ۱۵خرداد/نظارت ۸۰۰ مدیر ارزیابی‌ عملکرد بر نحوه ثبت‌نام‌

danesheroz اردیبهشت ۳, ۱۳۹۲ ۰
آغاز ثبت‌نام دانش‌آموزان از ۱۵خرداد/نظارت ۸۰۰ مدیر ارزیابی‌ عملکرد بر نحوه ثبت‌نام‌

مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش از نظارت ۸۰۰ نفر از مدیران کل ارزیابی عملکرد بر ثبت‌نام دانش‌آموزان در سراسر کشور خبر داد

قاسم مستقیم ، اظهار کرد: دستورالعمل امسال ثبت نام دانش آموزان بر اساس دستورالعمل سال گذشته به تمام استان های کشور ابلاغ شده است و بر اساس این دستورالعمل ثبت نام دانش آموزان در تمام مقاطع تحصیلی از ۱۵ خردادماه آغاز و تا ۱۵ تیرماه ادامه خواهد داشت.

وی افزود: همچنین پایگاه های سنجش سلامت برای دانش آموزان بدو ورود به دبستان از اول خرداد ماه فعالیت خود را آغاز می کنند و نوآموزان می توانند تا ۱۵ تیرماه به این پایگاه ها مراجعه کنند.

مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش درباره ثبت نام دانش آموزان میان پایه گفت: ثبت نام دانش آموزان میان پایه توسط مدرسه انجام می شود و نیازی به حضور دانش آموز و یا والدین برای ثبت نام میان دوره نیست.

*ثبت‌نام دانش‌آموزان هر روز انجام می‌شود

مستقیم ادامه داد: امسال بر خلاف سال های گذشته که ثبت نام فقط روزهای دوشنبه و چهارشنبه برگزار می شد، هر روز به غیر از روزهای پنج شنبه و جمعه از دانش آموزان ثبت نام به عمل می آید.

وی خاطرنشان کرد: مدیر کل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات به عنوان دبیر ستاد مرکزی نظارت بر ثبت نام در وزارت خانه و مسئولان ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات در ادارات کل استان ها و مناطق آموزشی تابع به عنوان دبیر ستاد نظارت بر ثبت نام استان و منطقه تعیین شده اند تا بر حسن اجرای دستورالعمل ثبت نام و فرآیند ثبت نام نظارت کنند.

مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: ۸۰۰ نفر از مدیران کل و کارشناسان ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات در سراسر استان های کشور وظیفه نظارت مستقیم بر حسن انجام ثبت نام دانش آموزان را بر عهده خواهند داشت.

سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۷:۲۲
کد خبر : 12683
بازدیدها: 128

پاسخی بگذارید »