جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

در البرز آغاز شد

آغاز ثبت‌نام حج عمره ۹۲ -۹۱ در استان البرز

danesheroz دی ۳, ۱۳۹۱ ۰

مدیر حج و زیارت استان البرز از آغاز ثبت‌نام از دارندگان اولویت‌های یک الی ۳۰۰ عمره بانک ملت در این استان خبر داد. به نقل از روابط عمومی سازمان حج و زیارت استان البرز، سیدمرتضی حسینی اظهار داشت: ثبت‌نام از دارندگان اولویت‌های یک الی ۳۰۰ عمره بانک ملت که قصد تشرف به حج عمره در [&hellip

مدیر حج و زیارت استان البرز از آغاز ثبت‌نام از دارندگان اولویت‌های یک الی ۳۰۰ عمره بانک ملت در این استان خبر داد.

به نقل از روابط عمومی سازمان حج و زیارت استان البرز، سیدمرتضی حسینی اظهار داشت: ثبت‌نام از دارندگان اولویت‌های یک الی ۳۰۰ عمره بانک ملت که قصد تشرف به حج عمره در سال ۹۲-۹۱ را دارند از امروز در محل دفاتر خدمات زیارتی مجاز استان البرز آغاز شد.

وی درباره ثبت‌نام عمره مفرده گفت: با برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده و حضور ناظرین بر ثبت‌نام، این امر با کمال آرامش و نظم و انضباط خاصی در دفاتر زیارتی استان در حال انجام است.

این مسئول ادامه داد: عمره جاری شامل دو مرحله است که ثبت‌نام امروز مربوط به مرحله اول و از دارندگان اولویت‌های یک الی ۳۰۰ عمره بانک ملت به عمل آمد و شامل پروازهای از ۲۵/۱۰/۹۱ لغایت ۱۵/۰۲/۹۲ می‌باشد که در این مدت تعداد ۴۹۹۹ زائر البرزی در قالب ۴۰ کاروان به سرزمین وحی اعزام خواهند شد.

حسینی افزود: اولین زائرین استان البرز ۳۰/۱۰/۹۱ میهن اسلامی را به قصد انجام اعمال مناسک عمره مفرده به مقصد عربستان ترک خواهند کرد و آخرین اعزام مرحله اول معتمرین البرزی نیز ۱۳/۰۲/۹۲ خواهد بود.

مدیر حج و زیارت استان البرز از ثبت‌نام زائرین مرحله دوم عمره در اواخر بهمن ماه سال‌جاری خبر داد و اظهار داشت: این مرحله که شامل اعزام‌های از تاریخ ۱۵/۰۲/۹۲ لغایت ۱۵/۰۴/۹۲ خواهد بود مربوط به ماه‌های عزیز (رجب، شعبان و رمضان) می‌باشد و عزیزانی که تمایل به اعزام در ماه‌های یادشده را دارند می‌توانند در اواخر بهمن ماه و پس از اعلام اطلاعیه ثبت‌نام از رسانه‌ها و جراید استانی به یکی از دفاتر خدمات زیارتی مجاز استان که لیست مشخصات آنها در همین پایگاه موجود می‌باشد مراجعه و با ارائه مدارک مثبته نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

حسینی از آن دسته از مشتاقان سفر در مرحله اول که موفق به ثبت‌نام نشده‌اند خواست تا با حفظ آرامش و سعه‌صدر به یکی از دفاتر مجاز یا به حج و زیارت استان مراجعه کرده و مشخصات خود و همراهان خود را در لیست انتظار ثبت نموده و در انتظار اعلان خبر از حج و زیارت استان البرز باشند.

یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۱ - ۱۴:۲۷
کد خبر : 1654
بازدیدها: 169

پاسخی بگذارید »