پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

آغاز ثبت‌نام اعتکاف در حرم رضوی

danesheroz فروردین ۱۶, ۱۳۹۲ ۰

معاون اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی از آغاز ثبت‌نام اعتکاف مسجد جامع گوهرشاد در سال ۹۲ خبر داد

محمود ممتاز در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع‌رسانی آستان قدس رضوی، گفت: ثبت‌‌نام از متقاضیان اعتکاف مسجد جامع گوهرشاد حرم مطهر رضوی از پانزدهم فروردین آغاز خواهد شد و تا سی و یکم فروردین ماه ادامه خواهد یافت.

وی با بیان اینکه متقاضیان می‌توانند برای ثبت‌‌نام به پایگاه اینترنتی آستان قدس رضوی به آدرس «www.aqr.ir» مراجعه کرده و فرم مربوطه را تکمیل کنند، خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان می‌توانند از طریق ارسال پیام کوتاه بدون متن به شماره ۳۰۰۰۰۰۰۸ نیز اقدام به ثبت‌ نام کنند.

وی افزود: با توجه به پیش بینی کثرت متقاضیان، پذیرفته شدگان از طریق قرعه کشی مشخّص و اسامی آنان در ۱۳ اردیبهشت ماه ۱۳۹۲ فقط از طریق همین سایت و ارسال پیام کوتاه اعلام خواهد شد.

ممتاز با اشاره به اینکه متقاضیان اعتکاف ایام‌البیض ماه رجب سال ۱۴۳۴ قمری به‌‌مدت سه روز در مسجد گوهرشاد حرم مطهر رضوی معتکف می‌شوند، اظهار کرد: پیش‌بینی می‌شود حدود ۱۳۰ هزار متقاضی از سطح کشور و جهان اسلام در این دوره ثبت‌ نام کنند.

وی با اشاره به اینکه همچون سنوات گذشته همه از حق مساوی برای استفاده از این مراسم برخوردار هستند، افزود: مراسم اعتکاف حرم مطهر رضوی یک نمونه ایده‌آل از اعتکاف در سطح کشور به لحاظ معنوی و فرهنگی است که در کنار فضای ملکوتی حرم مطهر خدمات متنوعی نیز به معتکفان ارائه می‌شود.

معاون اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی با بیان اینکه امسال نیز ۴ هزار نفر به قید قرعه برای شرکت در مراسم اعتکاف مسجد گوهرشاد حرم مطهر رضوی انتخاب می‌شوند، تصریح کرد: متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا ارائه‌ نظرها، پیشنهادها و انتقادهای خود می‌توانند با شماره تلفن های ۲۲۹۱۲۵۱ (۰۵۱۱) و ۲۲۹۱۲۵۲ (۰۵۱۱) و صندوق صوتی ۲۰۰۲۷۲۸ (۰۵۱۱)و یا پست الکترونیک info@etekaf.ir تماس گرفته و نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را ارسال کنند.

جمعه ۱۶ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۳:۵۷
کد خبر : 10812
بازدیدها: 223

پاسخی بگذارید »