جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

آغاز تکمیل ظرفیت کنکور دکتری ۹۲ از ساعت ۸ امشب

danesheroz1 مهر ۲۹, ۱۳۹۲ ۰
آغاز تکمیل ظرفیت کنکور دکتری ۹۲ از ساعت ۸ امشب

دانش روز: مرحله تکمیل ظرفیت آزمون ورودی‌ دوره دکتری «Ph.D» (نیمه‌متمرکز) سال ۹۲ از ساعت ۲۰ امروز دوشنبه ۲۹ مهرماه آغاز می شود و داوطلبان تا ۴ آبان ماه فرصت دارند با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به انتخاب ۵ کد رشته‌ محل تحصیلی اقدام کنند

 به گزارش دانش روز، مرحله تکمیل ظرفیت با توجه به اعلام‌ ظرفیت‌ پذیرش‌ رشته‌محل‌های جدید و همچنین تکمیل ظرفیت برخی از کدرشته‌محل‌های تحصیلی آزمون‌ ورودی‌ دوره دکتری اعلام شده است.

داوطلبانی که در آزمون ورودی‌ دوره دکتری «Ph.D» (نیمه‌متمرکز) سال ۹۲ شرکت کرده اند و در اعلام نتایج نهایی پذیرفته نشده‌‌اند براساس ضوابط و شرایط مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (شماره ۲) می‌توانند در مرحله تکمیل ظرفیت شرکت کنند.

داوطلبان می توانند برحسب مورد نسبت به انتخاب کد رشته‌ محلهای تحصیلی (حداکثر ۵ کدرشته محل) مطابق رشته امتحانی خود اقدام کنند.

گزینش‌ نهایی‌ در هریک‌ از کدرشته‌‌های تحصیلی‌ اعلام شده در این اطلاعیه، مطابق‌ شرایط و ضوابط مندرج‌ در دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (شماره ۲) آزمون مذکور و اطلاعیه‌های قبلی آزمون‌ مذکور انجام‌ خواهد شد.

آن‌دسته‌ از داوطلبانی‌ که‌ اسامی‌ آنان‌ به‌ عنوان‌ پذیرفته‌‌شده‌ نهایی‌ در یکی‌ از کدرشته‌محل‌های‌ تحصیلی ‌(اعم از دوره‌های روزانه، شبانه، غیرانتفاعی، مجازی، پردیس خودگردان، پیام‌نور) اعلام‌ شده است‌ حق‌ انتخاب کدرشته محل‌های مندرج در این اطلاعیه را ندارند.

آن دسته از داوطلبانی که در جلسه آزمون حاضر بوده و با توجه به کارنامه نتایج اولیه دارای نمره کل مثبت (بزرگتر یا مساوی یک) هستند به جز داوطلبانی که ذکر شد مجاز به انتخاب رشته خواهند بود.

نیمسال پذیرش دانشجو در هریک از کدرشته محلهای مندرج در این اطلاعیه متناسب با امکانات و نظر دانشگاه یا موسسه محل قبولی، در اولین ترم تحصیلی ممکن خواهد بود.

منبع:مهر

دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۲ - ۰۹:۵۱
کد خبر : 68460
بازدیدها: 214

پاسخی بگذارید »