پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

آغاز تکمیل ظرفیت کنکور در پیام نور و غیرانتفاعی از ظهر امروز

danesheroz1 دی ۱, ۱۳۹۲ ۰
آغاز تکمیل ظرفیت کنکور در پیام نور و غیرانتفاعی از ظهر امروز

دانش روز: ثبت نام در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری سال ۹۲ ویژه رشته های پیام نور و غیرانتفاعی از ساعت ۱۲ امروز از طریق سایت سازمان سنجش آموزش آغاز می شود

به گزارش دانش روز، ظرفیت پذیرش برای این رشته های تحصیلی ۲۷۰ هزار نفر است که از این تعداد ۱۷۵ هزار نفر در رشته های پیام نور و ۹۵ هزار نفر در موسسات عالی غیرانتفاعی و غیر دولتی پذیرفته می شوند.

داوطلبانی که در آزمون سراسری سال ۹۲ ثبت‌نام کرده (اعم از اینکه در جلسه آزمون حاضر بوده و یا نبوده‌اند) و همچنین متقاضیانی که در آزمون فوق ثبت‌نام نکرده اند می توانند در این مرحله تکمیل ظرفیت شرکت کنند.

داوطلبان و متقاضیان می‌توانند از روز اول تا پنجم دی ماه ۹۲ به سایت اینترنتی این سازمان به نشانی: www.sanjesh.org مراجعه و پس از پرداخت وجه مربوط به تکمیل ظرفیت (مبلغ ۳۵,۰۰۰ ریال) از طریق سیستم پرداخت الکترونیکی، نسبت به ثبت‌نام و تکمیل فرم انتخاب رشته (حداکثر ۵۰ کدرشته) به روش اینترنتی، اقدام کنند.

دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته برای پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیر دولتی-غیرانتفاعی (بهمن ماه سال ۱۳۹۲) شامل فهرست و شرایط ثبت نام، شرایط و ضوابط پذیرش دانشجو در رشته های تحصیلی گروه ریاضی، گروه تجربی، گروه انسانی، گروه هنر و گروه زبان منتشر شده است.

منبع: مهر

یکشنبه ۱ دی ۱۳۹۲ - ۱۳:۱۶
کد خبر : 81807
بازدیدها: 312

پاسخی بگذارید »