چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

سازمان سنجش آموزش اعلام کرد؛

آغاز توزیع کارت کنکور دکتری از صبح امروز/ برگزاری آزمون تنها در یک نوبت زمانی

danesheroz اسفند ۱۳, ۱۳۹۲ ۰
آغاز توزیع کارت کنکور دکتری از صبح امروز/ برگزاری آزمون تنها در یک نوبت زمانی

دانش روز: فرایند توزیع کارت ورود به جلسه آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۳ از امروز سه شنبه ۱۳ اسفندماه آغاز می شود

کارت شرکت در آزمون ۲۴۰ هزار و ۳۶۱ داوطلب آزمون دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۳ به همراه برگ راهنمای مربوطه از ساعت ۱۰ صبح امروز سه شنبه ۱۳ اسفندماه روی سایت سازمان سنجش قرار می‌ گیرد.

بر این اساس، داوطلبان آزمون دکتری می توانند از امروز تا ساعت ۲۴ روز پنجشنبه ۱۵ اسفندماه به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و وارد کردن اطلاعات مورد نیاز ضمن مشاهده کارت شرکت در آزمون خود، از آن و برگه راهنما، نسخه چاپی تهیه کنند.

آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۹۳ منحصرا در صبح جمعه ۱۶ اسفندماه ۹۲ در ۵۳ شهرستان، هشت گروه آموزشی و ۲۶۷ کد رشته امتحانی برگزار خواهد شد.

بر اساس اعلام سازمان سنجش، آزمون دکتری نیمه متکرکز کشور راس ساعت هشت صبح روز جمعه برگزار می شود و درهای ورود به آموزن راس ساعت ۷:۳۰ بسته خواهد شد از این رو داوطلبان باید قبل از این ساعت در حوزه امتحانی مربوطه حاضر باشند.

گفتنی است، برای شرکت در آزمون همراه داشتن نسخه چاپی کارت ورود به آزمون که داوطلب قبلا اثر انگشت خود را بر روی محل مربوط درج کرده باشد و همچنین اصل کارت ملی یا شناسنامه عکس دار الزامی است.

 

سه شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ - ۰۹:۲۳
کد خبر : 96465
بازدیدها: 326

پاسخی بگذارید »