جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

آغاز توزیع کارت آزمون کاردانی به کارشناسی و کاردانی نظام جدید

danesheroz1 مرداد ۲۲, ۱۳۹۲ ۰
آغاز توزیع کارت آزمون کاردانی به کارشناسی و کاردانی نظام جدید

دانش روز: آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته روز پنجشنبه ۲۴ مرداد و آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای در روز جمعه ۲۵ مرداد برگزار می شود.

به گزارش دانش روز، توزیع کارت ورودی این دو آزمون از امروز ۲۲ مردادماه در سایت سازمان سنجش آموزش کشور آغاز شده است و داوطلبان می توانند با درج کد رهگیری و اطلاعات کارت اعتباری ثبت نام نسبت به دریافت کارت خود اقدام کنند.

آزمون کاردانی به کارشناسی (کارشناسی‌ناپیوسته):

آزمون داوطلبان گروه‌های آموزشی فنی و مهندسی و علوم پایه در صبح روز پنجشنبه ۲۴ مرداد و آزمون داوطلبان گروه‌های آموزشی پزشکی، کشاورزی و منابع طبیعی، علوم انسانی، هنر و دامپزشکی در بعد از ظهر روز پنجشنبه ۲۴ مرداد برگزار می شود.

براساس اعلام دفتر گسترش وزارت علوم، عنوان رشته «کتابداری و اطلاع‌رسانی» (کد۵۱۷) گروه علوم انسانی در آزمون کاردانی به کارشناسی (کارشناسی ناپیوسته) به «علم اطلاعات و دانش‌شناسی» تغییر کرده است.

با توجه به اینکه فرصت زمان کافی برای توزیع کارنامه اولیه جهت انتخاب رشته داوطلبان وجود ندارد، لذا کلیه داوطلبانی که در جلسه آزمون شرکت می کنند می توانند از تاریخ ۲۸ تا ۳۱ مرداد برای انتخاب رشته محلهای تحصیلی خود با توجه به مندرجات دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (شماره۲) که بر روی سایت سازمان قرار می گیرد نسبت به انتخاب کد رشته محلهای تحصیلی خود اقدام کنند.

آزمون دوره کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی: 

این آزمون برای ۲۱ کد رشته امتحانی در صبح روز جمعه ۲۵ مرداد و برای ۲۰ کد رشته امتحانی در بعدازظهر جمعه ۲۵ مرداد برگزار می شود.

داوطلبانی که علاقه‌مند به گزینش در رشته‌های موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی هستند هم باید بر اساس ضوابط در زمان پرینت کارت شرکت در آزمون مبلغ ۲۹.۰۰۰ ریال (بیست و نه هزار ریال) به عنوان وجه ثبت‌نام از طریق شبکه شتاب پرداخت کنند و سپس نسبت به ثبت اولویت‌های مورد نظر خود در بند ۱۴ کارت شرکت در آزمون اقدام کنند.

منبع:مهر

سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۳۵
کد خبر : 49996
بازدیدها: 230

پاسخی بگذارید »