یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اعلام نتایج نهایی در 18 شهریور:

آغاز توزیع کارت آزمون دانشنامه از امشب

danesheroz1 شهریور ۱۲, ۱۳۹۲ ۰
آغاز توزیع کارت آزمون دانشنامه از امشب

دانش روز: دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی با اشاره به آزمون دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی در روز ۱۴ شهریور گفت: توزیع کارت این آزمون به صورت اینترنتی از طریق سایت مرکز سنجش توزیع می شود

به گزارش دانش روز، دکتر بهرام عین اللهی افزود: توزیع کارت از امشب صورت می گیرد و داوطلبان می توانند با ورود به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کارت آزمون کتبی را دریافت کنند.

معاون آموزشی وزارت بهداشت اظهار داشت: ۲۶۲۷ نفر در آزمون تخصصی و ۲۶۲ نفر در فوق تخصصی شرکت کرده اند.

وی خاطرنشان کرد: آزمون کتبی در روز ۱۴ شهریور به صورت همزمان در محل دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی برگزار می شود و پس از اعلام نمرات کتبی، افرادی که حدنصاب لازم را کسب کرده باشند به آزمون شفاهی که به صورت ایستگاهی برگزار می شود، معرفی می شوند.

عین اللهی یادآور شد: آزمون آسکی (شفاهی به صورت ایستگاهی) از روز جمعه ۱۵ شهریور تا روز دوشنبه ۱۸ شهریور برگزار می شود و پس از اعلام نتایج نهایی در پایان روز دوشنبه، برگزیدگان هر رشته در صبح روز سه شنبه ۱۹ شهریور معرفی می شوند.

وی افزود: مراسم اختتامیه آزمون های دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی پزشکی در روز ۱۹ شهریور ماه با حضور وزیر بهداشت، برگزیدگان و خانواده های آنها برگزار و جوایز برگزیدگان اعطا می شود.

معاون آموزشی وزارت بهداشت خاطرنشان کرد: حدود ۴۰ درصد از شرکت کنندگان در این آزمون را زنان و حدود ۶۰ درصد آنها را نیز مردان تشکیل می دهند.

منبع:مهر

سه شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۲:۳۴
کد خبر : 56830
بازدیدها: 254

پاسخی بگذارید »