سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

معاون بورس وزارت علوم خبر داد:

آغاز توزیع معرفی‌ نامه‌ های ارز دانشجویی از امروز

danesheroz1 مرداد ۲۵, ۱۳۹۲ ۰
آغاز توزیع معرفی‌ نامه‌ های ارز دانشجویی از امروز

دانش روز: معاون بورس و دانشجویان خارج سازمان امور دانشجویان از آغاز توزیع معرفی نامه های ارز دانشجویی از امروز جمعه( ۲۵ مردادماه) خبر داد.

حسن مسلمی نائینی  گفت: توزیع معرفی نامه های ارز دانشجویی به مدت ۵ روز کاری انجام می‌شود.

وی ادامه داد: پیش از این قرار بود که توزیع معرفی نامه‌های ارز تحصیلی دانشجویان در روز ۱۱ مردادماه انجام شود به دلیل مشکلات فنی پیش آمده مرحله توزیع به روز جمعه هفته جاری موکول شد.

معاون بورس و دانشجویان خارج سازمان امور دانشجویان اضافه کرد: به دلیل بروز برخی از مشکلات فنی و ضرورت اینکه داده های ثبت شده با اطلاعات دانشجویان و متقاضیان توسط سیستم مکانیزه مطابقت داشته باشد لذا تمامی نامه های معرفی افراد امروز ۲۵ مردادماه انجام می شود.

وی افزود: این دانشجویان می بایست با مراجعه به سامانه نشا، وارد پروفایل خود شده و پس از تکمیل مراحل درخواستی، درخواست نامه بانک خود را مجددا در این سامانه به ثبت برسانند چرا که درخواست نامه بانک قبلی در سامانه نشا اعتبار ندارد و متقاضیان باید درخواست مجدد خود را ارسال کنند.

مسلمی نائینی تصریح کرد: بر این اساس کلیه متقاضیان دریافت ارز تحصیلی می توانند در روز جمعه ۲۵ مردادماه به مراکز و موسسات تعیین شده در تهران و ۱۱ استان تعیین شده مراجعه کنند.

جمعه ۲۵ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۱۳
کد خبر : 50883
بازدیدها: 217

پاسخی بگذارید »