پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

توزیع كارت كنكور

آغاز توزیع کارت کنکور ۹۲ از دوم تیر

danesheroz1 خرداد ۲۴, ۱۳۹۲ ۰
آغاز توزیع کارت کنکور ۹۲ از دوم تیر

دانش روز: یک میلیون و ۸۶ هزار و ۶۱۳ نفر داوطلب آزمون سراسری سال ۹۲ از روز یکشنبه، دوم تیرماه تا چهارشنبه پنجم تیرماه می توانند با ورود به سایت اینترنتی سازمان سنجش کارت خود را دریافت کنند

دانش روز: یک میلیون و ۸۶ هزار و ۶۱۳ نفر داوطلب آزمون سراسری سال ۹۲ از روز یکشنبه، دوم تیرماه تا چهارشنبه پنجم تیرماه می توانند با ورود به سایت اینترنتی سازمان سنجش کارت خود را دریافت کنند.
از میان داوطلبان کنکور سال ۹۲، ۶۴۵ هزار و ۷۱۱ نفر داوطلب زن و ۴۴۰ هزار و ۹۰۲ نفر داوطلب مرد هستند و داوطلبانی که برای شرکت در دو یا سه گروه آزمایشی نام نویسی کرده اند باید دو یا سه کارت ورود به جلسه دریافت کنند. داوطلبانی که علاقه مند به شرکت در گزینش کدرشته محل های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی هستند نیز ضرورت دارد در مرحله توزیع کارت، براساس دستورالعملی که به اطلاع تمام داوطلبان می رسد علاقه مندی خود را برای شرکت در گزینش رشته های این دانشگاه اعلام کنند. آزمون سراسری سال ۱۳۹۲ در نوبت صبح و بعدازظهر روزهای پنجشنبه و جمعه، ششم و هفتم تیرماه و صبح شنبه، هشتم تیرماه در حوزه های امتحانی سراسر کشور برگزار می شود. نتیجه اولیه آزمون سراسری به صورت کارنامه تنظیم می شود و در هفته دوم مردادماه ۹۲ بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.
منبع:مهر
جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۸:۴۶
کد خبر : 27073
بازدیدها: 132

پاسخی بگذارید »