دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

آغاز تعویض کارت‌ پایان‌ خدمت سال ۶۰ به بعد

danesheroz1 مهر ۹, ۱۳۹۲ ۰
آغاز تعویض کارت‌ پایان‌ خدمت سال ۶۰ به بعد

دانش روز: جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: دارندگان کارت‌های قدیمی پایان خدمت سال‌ های ۶۰ به بعد برای تعویض کارت قدیمی پایان‌ خدمت خود اقدام کنند

به گزارش دانش روز، سردار ابراهیم کریمی، ازاجرای فاز سوم طرح تعویض کارت‌های قدیمی پایان‌خدمت با کارت هوشمند خبرداد و گفت: دارندگان کارت‌های قدیمی پایان‌خدمت مربوط به سال‌های ۱۳۶۰ به بعد، از مهرماه باید برای تعویض کارت‌های قدیمی پایان خدمت خود، به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی ( پلیس+۱۰) مراجعه کنند.

وی افزود: فازدوم طرح تعویض کارت‌های پایان خدمت قدیمی با کارت هوشمند، با تعویض کارت‌های قدیمی پایان‌خدمت مربوط به سال‌های ۱۳۷۰ به بعد از تیرماه امسال آغاز شده بود.

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا با اعلام این مطلب که مهلت تعویض کارت‌های قدیمی پایان‌خدمت با کارت هوشمند تا پایان امسال است، گفت: این افراد در صورتی که برای تعویض کارت‌های قدیمی خود تا پایان امسال، اقدام نکنند، کارت آنان فاقد هرگونه ارزش قانونی بوده و در این صورت دارندگان آن با محرومیت‌هایی نظیر ممنوعیت اخذ یا تمدید گذرنامه و همچنین اخذ گواهینامه رانندگی و …مواجه خواهند شد.

کریمی افزود: واجدان شرایط باید هرچه زودتر برای ارائه درخواست خود در این زمینه به یکی از دفاتر خدمات‌الکترونیک انتظامی (پلیس +۱۰) مراجعه کنند.

منبع:دانا
سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۲ - ۱۸:۲۰
کد خبر : 63700
بازدیدها: 273

پاسخی بگذارید »