دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

آغاز به کار چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی مخابرات

danesheroz1 مهر ۴, ۱۳۹۲ ۰
آغاز به کار چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی مخابرات

دانش روز: چهاردهمین نمایشگاه صنایع مخابرات در اطلاع‌رسانی با حضور محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات صبح امروز در نمایشگاه بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد

به گزارش دانش روز، نمایشگاه ایران تله کام ۲۰۱۳ با هدف عرضه و معرفی آخرین دستاوردهای و توانمندی های متخصصان کشور و تولیدکنندگان داخلی امروز به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران دایر است.

این نمایشگاه با حضور ۲۰۱ شرکت و واحد تولیدی داخلی در عرصه مخابرات و ۶۰ شرکت خارجی از ۱۲ کشور هلند، هند، لهستان، کره جنوبی، کانادا، فرانسه، ژاپن، چین، تایوان، آلمان، انگلیس و امارات متحده عربی برپا شده است.

ارائه و اطلاع رسانی درباره آخرین دستاوردهای داخلی و کشورهای خارجی در زمینه صنعت مخابرات و ارتباطات و فراهم آوردن بستر مناسب برای انتقال فناوری های روز و ارتباط میان خریداران و فروشندگان کالا و خدمات از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

اپراتورهای مخابراتی ارائه دهندگان خدمات ارتباطی و مخابراتی و اپراتورهای فناوری های نوین مخابراتی در فضایی بالغ بر ۲۷ هزار متر مربع در سالن های ۶ و ۷، ۸ و ۹، ۱۰ و ۱۱، ۱۲ و ۱۳، ۲۷، ۲۵A و فضای باز نمایشگاهی آخرین دستاوردهای خود را در معرض دید عموم قرار داده اند.

محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات صبح امروز این نمایشگاه را افتتاح کرد.

گفته می شود حضور شرکت های حاضر در این نمایشگاه نسبت به سال گذشته حدود ۲۶ درصد رشد داشته است.

منبع:مهر

پنجشنبه ۴ مهر ۱۳۹۲ - ۱۸:۳۳
کد خبر : 62676
بازدیدها: 226

پاسخی بگذارید »