دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

آغاز به کار معتبرترین نمایشگاه هوا و فضای ایران از امروز

danesheroz1 آذر ۵, ۱۳۹۲ ۰
آغاز به کار معتبرترین نمایشگاه هوا و فضای ایران از امروز

دانش روز: قائم مقام دبیر ستاد توسعه فناوری هوا و فضا از آغاز به کار معتبرترین نمایشگاه هوا و فضای ایران از امروز خبر داد

به گزارش دانش روز، عباس ابراهیمی قائم مقام دبیر ستاد توسعه فناوری هوا و فضا گفت: ستاد توسعه فناوری هوا و فضای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری که از زمان تاسیس تاکنون یکی از فعال‌ترین ارگان‌های کشور در زمینه ترویج و توسعه علوم و فناوری‌های هوا و فضا بوده به همراه اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران که به عنوان تنها اتحادیه بخش خصوصی صنایع هوایی و فضایی کشور با بیش از ۱۸۰ شرکت فعال در این حوزه در سراسر کشور در حال فعالیت است برای چهارمین بار این نمایشگاه را برگزار می‌کند.

وی افزود: در جهت حمایت از تجاری سازی فناوری، چهارمین نمایشگاه ملی توانمندی‌های صنایع هوایی و فضایی ایران که دربرگیرنده توان ملی کشور در حوزه‌های مختلف هوا و فضا به همت ستاد توسعه فناوری هوا و فضا و اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران از امروز سه‌شنبه ۵ تا ۸ آذر ماه در مصلی امام خمینی (ره) برگزار می‌شود. این در حالی است که سه دوره قبلی این نمایشگاه با حمایت ستاد توسعه فناوری هوا و فضا و حضور پررنگ بخش خصوص هوا و فضایی در مهر و آبان ماه برگزار می‌شد.

قائم مقام دبیر ستاد توسعه فناوری هوا و فضا همچنین خاطر نشان کرد: در این نمایشگاه بخش‌های مختلف خصوصی، دولتی و دانشگاهی فعال و همچنین شرکت‌های ترویج و توسعه فرهنگ هوا و فضایی همچون ناشرین، اقلام هوانوردی، بازی‌های هوا و فضایی، مسابقات هوا و فضایی، تولید کنندگان قطعات هوا فضایی و سایر خدمات جانبی برگزار می‌شود.

وی در پایان تاکید کرد: نمایشگاه صنایع هوایی و فضایی ایران در سه سال گذشته یکی از جذاب‌ترین محیط‌ها برای علاقمندان حوزه هوا و فضا بوده است. حضور پررنگ بخش خصوصی نیز همیشه باعث شده است مردم به علاقمندان با فرایندها و محصولات مرتبط هوا فضایی این نمایشگاه ارتباط بیشتری برقرار کند.

منبع: فارس

سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۲ - ۱۵:۱۵
کد خبر : 76139
بازدیدها: 228

پاسخی بگذارید »