پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

ثبت نام مرحله دوم از بهمن ماه:

۲۶ آذر، آغاز اولین اعزام عمره

danesheroz1 آذر ۲۲, ۱۳۹۲ ۰
۲۶ آذر، آغاز اولین اعزام عمره

دانش روز: معاون حج و عمرهٔ سازمان حج و زیارت از آغاز اعزامهای عمره مفرده از ۲۶ آذرماه خبر داد و گفت: مرحله دوم ثبت نام از متقاضیان عمره مفرده بهمن ماه آغاز می شود

 به گزارش دانش روز، ناصر خدرنژاد افزود: در حال حاضر ثبت نام درکاروانهای عمره ادامه دارد و تا به امروز ۷۰ درصد ظرفیتها نیز تکمیل شده است و به همین دلیل متقاضیان دارای اولویت تا ۶۰۰ می‌توانند برای ثبت نام به کاروانها مراجعه کنند.

وی گفت: تمامی استانها شامل این افزایش اولویت نمی شوند و در برخی از استانها که ظرفیت خالی وجود دارد تا اولویت ۶۰۰ پذیرش می شود که استان تهران نیز جزء آنهاست.

معاون حج و عمره سازمان حج و زیارت تاکید کرد: اعزام افرادی که در این مرحله ثبت نام می کنند از ۲۶ آذر آغاز و تا فروردین ادامه دارد و مرحله دوم ثبت نام زائران نیز از بهمن ماه آغاز می شود که اعزام این گروه نیمه فروردین به بعد است.

خدرنژاد با اشاره به اینکه بزودی برای اولویتها و ثبت نام متقاضیان تصمیم گیری خواهد شد، گفت: چنانچه ظرفیتها تکمیل نشود هفته آینده برای اعلام اولیتها و تکمیل ظرفیت تصمیم گیری می شود.

وی همچنین درمورد ثبت نام زوجهای جوان در کاروانها نیز گفت: ثبت نام این افراد از ۱۸ آذر ماه آغاز شده و تا ۳۰ آذر ادامه دارد و روز ۵ دیماه قرعه کشی انحام می شود.

معاون سازمان حج اظهار داشت: زوجهایی که تاریخ عقد آنان از اول مهر سال ۹۱ تا ۳۱ شهریور امسال باشد مشول ثبت نام و اعزام هستند.

منبع: مهر

جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۲ - ۱۰:۴۸
کد خبر : 79757
بازدیدها: 338

پاسخی بگذارید »