چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

آغاز انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد از ساعت ۱۸ امروز

28 danesheroz اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۲ ۰

داوطلبان انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد می‌توانند از ساعت ۱۸ امروز با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور برای انتخاب رشته اقدام کنند

به گزارش دانش روز ، انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۲ از امروز سه‌شنبه ۲۴ اردیبهشت‌ماه آغاز می‌شود و داوطلبان می‌توانند تا شنبه ۲۸ اردیبهشت ماه به سایت سازمان سنجش به نشانی http://www.SANJESH.ORG مراجعه کرده و رشته‌های مورد علاقه خود را در فرم انتخاب رشته الکترونیکی ثبت کنند.

داوطلبان باید حداکثر ۱۰۰ کدرشته محل را از میان کدرشته محل‌های امتحانی مجاز یا کدرشته‌های امتحانی مجاز انتخاب و کدرشته محل‌های انتخابی را به ترتیب اولویت علاقه تعیین کنند.

بر اساس این گزارش ، دفترچه راهنمای انتخاب رشته این آزمون بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته است.

بنابراین گزارش ، گزینش نهایی در آزمون کارشناسی ارشد نیز به این صورت است که در تمام کدرشته‌های تحصیلی بر اساس ۸۰ درصد نمره آزمون در هر گرایش با توجه به ضوابط مربوط و ۲۰ درصد معدل تراز شده دوره کارشناسی و سهمیه داوطلبان با رعایت ضوابط دیگر و بر اساس اولویت کدرشته محل‌های انتخابی داوطلبان صورت می‌گیرد.

شایان ذکر است فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی هفته اول شهریور ماه سال ۹۲ از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می‌شود.

سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۲:۴۹
کد خبر : 17277
بازدیدها: 106

پاسخی بگذارید »