جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

آغاز امتحانات نهایی شهریور از روز شنبه

danesheroz1 مرداد ۳۱, ۱۳۹۲ ۰
آغاز امتحانات نهایی شهریور از روز شنبه

دانش روز: رییس مرکز سنجش آموزش و پرورش گفت: امتحانات نهایی نوبت شهریور ماه از روز شنبه (دوم شهریور ماه) در سراسر کشور آغاز می‌شود.

به گزارش دانش روز، عبدالامیر عرفی با بیان اینکه امتحانات نهایی نوبت شهریورماه برای کلیه دانش‌آموزان متوسطه، نظری، فنی حرفه‌ای، پیش‌ دانشگاهی و داوطلبان آزاد از روز شنبه (دوم شهریور ماه) آغاز می‌شود، گفت: امتحانات راس ساعت ۱۰ صبح به طور همزمان در حوزه‌های امتحانی سراسر کشور برگزار خواهد شد.

وی به دانش‌آموزان توصیه کرد که یک ساعت قبل از آغاز امتحانات در حوزه‌های امتحانی حاضر شوند تا بدون هیچ‌گونه استرسی بتوانند در جلسه امتحان شرکت کنند.

به گفته رییس مرکز سنجش آموزش و پرورش، امتحانات هجدهم شهریور ماه به پایان خواهد رسید و تا قبل از آغاز سال تحصیلی نتیجه تمامی امتحانات نهایی به دانش‌آموزان اعلام خواهد شد.

عرفی افزود: زمان و برنامه‌های امتحانات نهایی اعم از نظری و فنی حرفه‌ای در سایت مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش به نشانی http://acc.medu.ir درج شده، همچنین ادارات آموزش و پرورش مناطق تابعه موظف شده‌اند برنامه‌های امتحانی را بدون هیچ گونه دخل‌ و تصرفی در محل‌های مناسب نصب کنند تا کلیه دانش‌آموزان و داوطلبان آزاد به موقع از برنامه امتحانی اطلاع داشته باشند.

منبع:ایسنا

پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۱:۴۴
کد خبر : 53060
بازدیدها: 307

پاسخی بگذارید »