شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

آغاز امتحانات نهایی دانش آموزان سراسر کشور/ دوم تا ۲۴ دی ماه زمان برگزاری امتحانات

danesheroz دی ۲, ۱۳۹۱ ۰

تمام امتحانات نهایی دانش آموزان در کشور از امروز (شنبه دوم دی ماه) آغاز و تا ۲۴ دی ماه ادامه خواهد داشت و ساعات آغاز امتحانات نهایی نیز، ۸:۳۰ صبح است. برای نخستین بار است که مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش در امتحانات نهایی از سوالات چندین امتحان از بانک سوالات طراحی شده استفاده [&hellip

تمام امتحانات نهایی دانش آموزان در کشور از امروز (شنبه دوم دی ماه) آغاز و تا ۲۴ دی ماه ادامه خواهد داشت و ساعات آغاز امتحانات نهایی نیز، ۸:۳۰ صبح است.

برای نخستین بار است که مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش در امتحانات نهایی از سوالات چندین امتحان از بانک سوالات طراحی شده استفاده می کند. همچنین درامتحانات پایانی خردادماه سال ۹۲ تمام سوالات امتحانات نهایی از بانک سوالات طراحی خواهد شد.

بر اساس اعلام مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش امتحانات نهایی دی ماه برای دانش آموزان سوم دوره متوسطه سالی واحدی (روزانه، بزرگسالان، داوطلبان آزاد) و پیش دانشگاهی (بزرگسالان، داوطلبان آزاد) برگزار خواهد شد.

همچنین امتحانات در مقطع متوسطه به صورت کتبی برگزار خواهد شد و در ۱۱ درس رشته علوم انسانی و ۱۰ درس رشته‌های علوم تجربی و ریاضی سال سوم متوسطه و ۴ درس پیش‌دانشگاهی، امتحان نهایی برگزار می‌شود.

برگزاری امتحانات در مدارس خارج از کشور هم مطابق با موقیعیت جغرافیایی کشورها از دوم دی ماه تا ۲۸ دی ماه برگزار خواهد شد.

 

شنبه ۲ دی ۱۳۹۱ - ۰۷:۱۴
کد خبر : 1565
بازدیدها: 294

پاسخی بگذارید »