دوشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۵

تبلیغات

آغاز امتحانات نهایی دانش آموزان از ۲۷ اردیبهشت + جدول امتحانات

danesheroz1 اسفند ۲۵, ۱۳۹۲ ۰
آغاز امتحانات نهایی دانش آموزان از ۲۷ اردیبهشت + جدول امتحانات

دانش روز: رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پروش با اعلام آغاز امتحانات نهایی دانش آموزان از ۲۷ اردیبهشت، جزئیات امتحانات نهایی سال سوم متوسطه – واحدی (روزانه) نیم سال واحدی (بزرگسالان) و داوطلبان آزاد رشته های شاخه فنی و حرفه‌ای را تشریح کرد

به گزارش دانش روز، عبدالرسول عمادی رئیس سنجش وزارت آموزش و پرورش گفت: امتحانات نهایی ساعت هشت صبح برگزار خواهد شد و دانش آموزان باید یک ساعت قبل از آغاز امتحانات در حوزه‌های امتحانی حضور داشته باشند.

 وی افزود: برنامه های امتحانات نهایی به تمام ادارات آموزش و پرورش مناطق تابعه ارسال شده و واحدهای آموزشی باید در اسرع وقت نسبت به اطلاع رسانی و نصب برنامه های امتحانی، بدون دخل و تصرف در محل مناسب اقدام کنند تا تمامی دانش آموزان و داوطلبان آزاد از تاریخ و آزمون برگزاری امتحانات در هر رشته‌ مطلع شوند.

 همچنین امتحانات هماهنگ کشوری پایه اول دوره دوم متوسطه(روزانه) روز یکشنبه(یازدهم خرداد ماه ۹۳) برگزار می شود و این امتحانات برای غائبین  موجه در روز شنبه(بیست و چهارم خرداد ماه ۹۳) برگزار خواهد شد.

به گزارش ایسنا گفتنی است، امتحانات هماهنگ کشوری برای پایه دوم دوره دوم متوسطه(روزانه) روز سه شنبه (سیزدهم خرداد ماه ۹۳) و برای غائبین موجه این پایه در روز شنبه(بیست و چهارم خرداد ماه ۹۳) برگزار خواهد شد.

یکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۰:۱۶
کد خبر : 98867
بازدیدها: 319

پاسخی بگذارید »