سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

آغاز اجرای طرح آموزش شهروندی ایمنی و آتش‌نشانی در کرج

danesheroz آذر ۱۲, ۱۳۹۱ ۰

به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج،‌ سعید صفری با اشاره به اینکه آموزش شهروندی ایمنی و آتش‌نشانی از امروز آغاز می‌شود، ادامه داد: بر این اساس آموزش مذکور در چند لایه مقدماتی، میانی و تکمیلی برگزار خواهد شد. این مسئول هدف از برگزاری این طرح را افزایش آتش‌نشانان داوطلب در این سازمان ذکر [&hellip

به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج،‌ سعید صفری با اشاره به اینکه آموزش شهروندی ایمنی و آتش‌نشانی از امروز آغاز می‌شود، ادامه داد: بر این اساس آموزش مذکور در چند لایه مقدماتی، میانی و تکمیلی برگزار خواهد شد.

این مسئول هدف از برگزاری این طرح را افزایش آتش‌نشانان داوطلب در این سازمان ذکر و عنوان کرد: تاکنون در این زمینه اقدامات مطلوبی از سوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری کرج صورت گرفته است.

وی مباحث آموزش‌های چهره به چهره و شهروندی و مباحث امدادی را از جمله اقدامات مطلوب انجام شده از سوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری کرج دانست.

* ایجاد ۱۶ ایستگاه آتش‌نشانی سیار در سطح شهر کرج

رئیس هیئت مدیره سازمان آتش‌نشانی شهرداری کرج در ادامه سخنان خود از ایجاد ۱۶ ایستگاه آتش‌نشانی سیار در سطح شهر کرج خبر داد.

صفری هدف از ایجاد این ایستگاه‌ها را به موقع رسیدن ماموران آتش‌نشان به صحنه حادثه ذکر و عنوان کرد: یک دقیقه سرعت بیشتر در انجام عملیات می‌تواند در وقایع بسیار موثر باشد.

معاون خدمات شهری شهرداری کرج زمان استقرار ایستگاه‌های سیار آتش‌نشانی را تا پایان ماه آتی و در مکان‌های پیک ترافیک در نقاط مختلف شهر اعلام کرد.

* تجهیز اولیه تاکسی‌ها و وسایل نقلیه عمومی

صفری مجهز شدن تاکسی‌ها و وسایل نقلیه عمومی به تجهیزات آتش‌نشانی را امری ضروری دانست و افزود: با تحقق این مهم شاهد تردد آتش‌نشان سیار در سطح شهر خواهیم بود.

این مسئول همچنین بر آموزش رانندگان وسایل نقلیه عمومی تأکید کرد و افزود: این امر نقش بسزایی در کمک به آتش‌نشانان خواهد داشت.

یکشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۱ - ۱۴:۱۴
کد خبر : 54
بازدیدها: 325

پاسخی بگذارید »