پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

آغازثبت نام آزمون دکتری دانشگاه آزاد

danesheroz آذر ۲۶, ۱۳۹۱ ۰

ثبت‌نام آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد از طریق سایت مرکز آزمون به نشانی www.azmoon.org آغاز شد و تا سه‌شنبه ۵ دی ماه ادامه دارد.  متقاضیان باید با مراجعه به سایت مرکز آزمون و خرید کارت اعتباری ثبت‌نام برای آزمون دکتری تخصصی به مبلغ ۹۵ هزار و ۱۵۰ تومان و برای دوره بدون آزمون دکتری به [&hellip

ثبت‌نام آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد از طریق سایت مرکز آزمون به نشانی www.azmoon.org آغاز شد و تا سه‌شنبه ۵ دی ماه ادامه دارد.
 متقاضیان باید با مراجعه به سایت مرکز آزمون و خرید کارت اعتباری ثبت‌نام برای آزمون دکتری تخصصی به مبلغ ۹۵ هزار و ۱۵۰ تومان و برای دوره بدون آزمون دکتری به مبلغ ۱۴ هزار و ۱۵۰ تومان نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

بر این اساس پیش از این دکتر اقبالی رییس مرکز آزمون با اشاره به تغییرات آزمون دکتری امسال نسبت به سال‌های گذشته از تستی شدن آزمون، امکان انتخاب رشته محل در آزمون دکتری برای اولین بار خبر داده بود.

وی در این رابطه تصریح کرد:‌در آزمون دکتری امسال برای اولین بار هر داوطلب مجاز به انتخاب حداکثر پنج واحد دانشگاهی است و پذیرش دانشجو بر اساس نمره کل از آزمون کتبی با سهم ۷۵ درصد و مصاحبه علمی با سهم ۲۵ درصد و با توجه به اولویت واحد دانشگاهی انتخابی خواهد بود.

 ثبت‌نام دوره بدون آزمون دکتری تخصصی نیز به صورت همزمان با ثبت‌نام آزمون دکتری تخصصی است و داشتن حداقل معدل ۱۷ برای رشته‌های گروه غیر علوم انسانی، حسابداری و مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی و حداقل معدل ۱۸ برای رشته‌های گروه علوم انسانی به جز حسابداری و مدیریت خدمات بهداشتی الزامی است.

همچنین داشتن حداقل نمره پایان‌نامه ۱۸.۵۰ و حداکثر ۳۰ سال سن و فارغ‌التحصیل در یکی از سال‌های ۸۹، ۹۰ و ۹۱ از دیگر شرایط دوره بدون آزمون است که باید داوطلبان به آن توجه داشته باشند.

نتایج آزمون دکتری با توجه به تستی شدن سوالات به صورت متمرکز اعلام خواهد شد.

متقاضیان باید توجه داشته باشند، ثبت‌نام متقاضی زمانی انجام گرفته است که از سیستم کد رهگیری و شماره پرونده دریافت شود. حفظ کد رهگیری و شماره پرونده برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون و آگاهی از نتایج پذیرش و سایر خدمات ضروری است.

منبع: ایسنا
یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۱ - ۱۷:۳۱
کد خبر : 1144
بازدیدها: 317

پاسخی بگذارید »