دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

صفی الله رمضانخانی:

آشنایی کودکان و نوجوانان با دفاع مقدس یک ضرورت است

danesheroz7 مرداد ۲۷, ۱۳۹۲ ۰
آشنایی کودکان و نوجوانان با دفاع مقدس یک ضرورت است

دانش روز:صفی الله رمضانخوانی گفت: اجرای فعالیت های مناسب جهت آشنا سازی کودکان ونوجوانان با دفاع مقدس و رشادت های رزمندگان اسلام در قالب فعالیت های خلاق و متنوع ضروری است

به مناسبت ۲۶ مرداد ماه سالروزورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی ،  مشاور مدیر عامل کانون کشور در امور دولت و مجلس و مدیر کل کانون استان البرز در گفتگو با خبر نگار دانش روز ضمن گرامی داشت این روز در ابتدای سخنانش اظهار داشت: ۲۶ مرداد سال سالروز آغاز ورود  آزادگان به ایران عزیزمان  ، یکی از روزهای مهم و به یاد ماندنی تاریخ هشت سال دفاع مقدس، پایداری و رشادت ملت قهرمان و سلحشور ایران است که همواره باید گرامی داشته شود .مناسبت مهم این روز باید زمینه ای را فراهم کند تا  نسل آینده ،با رشادت های رزمندگان غیور هشت سال دفاع مقدس آشنا یی پیدا کنند.

رمضانخانی  تاکید کرد: فعالیت های متنوع جهت آشناسازی هر چه بیشتر نوجوانان و کودکان ایران با جریانات هشت سال دفاع مقدس از اهم برنامه های  کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز است.
یکی از این فعالیت ها میتواند  دعوت از این آزادگان عزیز جهت بیان خاطرات ارزشمندشان د رجمع کودکان ونوجوانان باشد خود   که می تواند با بیان رشادت ها چراغ راه نسل های بعد از خود باشد.

صفی اله رمضانخانی

مدیر کل کانون البرز با اشاره به این موضوع که رهبری های ،امام  خمینی (ره) باعث شد تا این همه رشادت پدید آید ادامه داد: در حالی که این روزها  دشمنان در تلاش هستند که سرمایه های ارزشمند کشور ایران را بربایند ، ما وظیفه ی خطیر تری داریم. تشویق جوانان  به  تبعیت از ولایت  فقیه و بهره گیری از فرامین مقام معظم رهبری زنده نگه داشتن  فرهنگ  ارزنده دفاع مقدس و ایثار و شهادت مهم ترین وظیفه مسئولین فرهنگی استان البرز است .

وی در پایان با ارزش نهادن به مقام والای آزادگان جنگ تحمیلی افزود : آزادگان شیرمردان  سلحشور وطن بودندکه در عرصه نبرد حق علیه باطل  با استقامت و پایداری مثال زدنی خویش سبب به ارمغان آوردن عظمت و افتخار  برای ایراناسلامی شدند. وجود این عزیزان سرمایه  ی جاودانه ای برای حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۲۷
کد خبر : 51602
بازدیدها: 973

پاسخی بگذارید »