یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

شاهکار اداره پست:

آشغال های قم به لارستان پست شد!؟+تصاویر

danesheroz1 مرداد ۱۷, ۱۳۹۲ ۰
آشغال های قم به لارستان پست شد!؟+تصاویر

دانش روز: به گفته نماینده شرکت سازنده باجه تحویل گیرنده بسته با تاکید بر کوچک بودن بسته و لزوم قرار گرفتن کالا در بسته بزرگتر آن را در بسته بزرگتر گذاشته و به مقصد لارستان ارسال می کند

به گزارش دانش روز،  چند هفته پیش یکی از کارمندان شرکت آب فاضلاب روستایی لارستان به دلیل نقص فنی یکی از دستگاه های این شرکت قطعه ای از شرکت سازنده که در استان قم واقع شده سفارش می دهد و شرکت سازنده، قطعه را به یکی از دفاتر پستی استان قم جهت ارسال تحویل می دهد.

به گفته نماینده شرکت سازنده، باجه تحویل گیرنده بسته با تاکید بر کوچک بودن آن و لزوم قرار گرفتن کالا در بسته ای بزرگتر، آن را در بسته دیگری گذاشته و به مقصد لارستان ارسال می کند.

بعد از وصول مرسوله پستی، شرکت آب فاضلاب روستایی لارستان متوجه اقدام عجیب اداره پست استان قم می شود. بسته حاوی سفارش این شرکت به انضمام محتویات یک سطل زباله وصول شده بود که احتمال می رود برای پر کردن بسته ارسالی از زباله استفاده شده است.

محتویات بسته ارسالی از اداره پست استان قم شامل بسته بندی کاغذ A4، کاغذ باطله با آرم اداره پست، پوست بیسکویت، دستمال استفاده شده  و نوار چسب خالی می باشد!

بنابر این گزارش، مسئولین شرکت آب فاضلاب لارستان خواهان پیگیری و بررسی این اقدام از طریق مسئولین ذیربط شده اند.

منبع: شیرازه
پنجشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۰:۳۸
کد خبر : 48034
بازدیدها: 255

پاسخی بگذارید »