جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اختصاصي دانش روز:

آسیب شناسی در جامعه با تحصیل معارف توسط طلاب

danesheroz1 مهر ۲۷, ۱۳۹۲ ۰
آسیب شناسی در جامعه با تحصیل معارف توسط طلاب

دانش روز: حجه الاسلام و المسلمین بنی احمدی مدیر حوزه علمیه خواهران در حاشیه گردهمایى طلیعه حضور و در گفتگو با خبرنگار دانش روز هدف از برگزاری این مراسم را آشنایی خواهران حوزه علمیه با مسائل اخلاقی عنوان کرد

به گزارش دانش روز، بنی احمدی افزود: با توجه به اینکه عفاف و حجاب در سطح دانشگاه در حال توسعه است، حضور مبلغه ها در سطح استان و برگزارى این جلسات می تواند بسیار موثر باشد.

وی با اشاره به اینکه بانوان طلبه الگوى صحیح در مسئله عفاف و حجاب می باشند می توانیم از طریق این حوزه جوابگوی جامعه باشیم.

بنی احمدى به نقش خواهران حوزه علمیه در زمینه معارف اسلامی اشاره کرد و افزود: با توجه به اینکه خواهران زودتر به ثمر می نشینند و به سن ازدواج می رسند، باید برنامه های دوره طلبگی کوتاه ترو عمیق تر باشد. بانوان در محیط خانواده در نقش مادر و در سطح جامعه با توجه به آشنایی به معارف در جهت توسعه اهداف اسلامی بسیار موثرند.

مدیر حوزه خواهران هدف ازپذیرفتن این سمت را خدمتگزاری به مردم و آسیب شناسی جامعه در استان البرز ازطریق برنامه ریزی مدون و استعداد یابی طلاب برای برطرف ساختن نیازاین استان از حیث معارف و اهل بیت و قران عنوان کرد و گفت: توفیقی از جانب خداوند نصیب اینجانب شد که در راستای تحقق اهداف اسلامی گام بردارم. وی درپایان از استمرار این گونه جلسات گفت و حضور اساتید اخلاقی را در راستای این امر مهم بسیار موثر دانست.

 

شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۲ - ۲۲:۰۵
کد خبر : 68136
بازدیدها: 181

پاسخی بگذارید »