جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

آسمان شب ۱۳ ساله شد

atena92 اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۲ ۰

به نقل از روزنامه جام جم؛ برنامه آسمان شب به تهیه کنندگی سیاوش صفاریان پور در شبکه چهار سیزده ساله شد. صفاریان پور در این باره به روابط عمومی شبکه چهار گفت: شانزدهم اردیبهشت ۱۳۸۰ پخش این برنامه در شبکه چهار آغاز شد. به همین منظور سالگرد تولد این برنامه علمی را امروز جشن خواهیم گرفت [&hellip

به نقل از روزنامه جام جم؛ برنامه آسمان شب به تهیه کنندگی سیاوش صفاریان پور در شبکه چهار سیزده ساله شد.
صفاریان پور در این باره به روابط عمومی شبکه چهار گفت: شانزدهم اردیبهشت ۱۳۸۰ پخش این برنامه در شبکه چهار آغاز شد. به همین منظور سالگرد تولد این برنامه علمی را امروز جشن خواهیم گرفت و در این شب برنامه ای ویژه به مخاطبان برنامه ارائه خواهیم کرد.
وی افزود: در این ویژه برنامه با کسانی که در طول این سال ها در برنامه حضور داشته اند درباره آنچه در این سال ها در برنامه مطرح شده، گفت و گو خواهیم کرد و به سوالات مخاطبان درباره برنامه پاسخ خواهیم داد. برخی مهمانان برنامه، کسانی هستند که با دیدن برنامه آسمان شب علاقه مند به نجوم شده اند و اکنون خود کارشناس این رشته هستند. صفاریان پور درباره قدمت این برنامه تلویزیونی گفت: «آسمان شب» که با ویژه برنامه روز جهانی نجوم آغاز به کار کرده تا امروز در فهرست برنامه های پر مخاطب علمی تلویزیون قرار دارد. به گفته کارشناسان علمی این برنامه از نمونه های موفق در ترویج علم است و هدف ما نیز از ساخت این برنامه همگانی کردن علم بوده است.
وی راز ماندگاری «آسمان شب» را اطلاع رسانی اخبار و وقایع نجومی و بیان مفاهیم پیچیده ستاره شناسی به زبان ساده بیان کرد و افزود: در طول دوران ساخت و تولید برنامه تلویزیونی آسمان شب کوشیدیم تا با وفاداری به مفاهیم علمی، این دانش را به زبان ساده به جامعه عرضه و برنامه ای مفید، جذاب و در دسترس را به مردم ارائه کنیم.
آسمان شب کاری از گروه دانش شبکه چهار است و دوشنبه ها ساعت ۲۲ و ۱۰ دقیقه از شبکه چهار پخش می شود.

دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۲۳:۳۰
کد خبر : 15378
بازدیدها: 283

پاسخی بگذارید »