سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

با حضور بیش از 8هزار و 500 نفر امروز برگزار شد؛

آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی حرفه‌ای ارشد دانشگاه جامع علمی کاربردی

danesheroz اسفند ۱۱, ۱۳۹۱ ۰

آزمون ورودی دوره‌های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای ارشد دانشگاه جامع علمی کاربردی در ۳۴ کد رشته امتحانی صبح امروز در ۳۱ شهرستان برگزار شد

آزمون ورودی دوره‌های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای ارشد دانشگاه جامع علمی کاربردی ۸.۳۰ صبح امروز با حضور هشت هزار و ۷۷۱ نفر برگزار شد.

بنا براین گزارش، در  آزمون ورودی دوره‌های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای ارشد دانشگاه جامع علمی کاربردی سال ۱۳۹۲ تعداد هشت هزار و ۷۷۱ نفر ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد، پنج هزار و ۳۰۳ نفر متقاضی گروه صنعت، دو هزار و ۵۳۵ نفر داوطلب گروه مدیریت و خدمات اجتماعی و ۹۳۳ نفر داوطلب گروه کشاورزی هستند.

این گزارش می افزاید،آزمون ورودی دوره‌های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای ارشد سال ۱۳۹۲ دانشگاه علمی کاربردی در ۳۴ کدرشته امتحانی شامل ۲۰ کدرشته صنعت، شش کدرشته کشاورزی و هشت کدرشته امتحانی مدیریت و خدمات اجتماعی با حضور دو هزار و ۱۷۹ داوطلب زن و شش هزار و ۵۹۲ داوطلب مرد، روز جمعه ۱۱ اسفندماه در ۳۱ شهرستان کشور برگزار شد.

گزینش دانشجو در هریک از کدرشته‌های امتحانی بر اساس نمره کل آزمون، اعمال ۲۰ درصد معدل مقطع کارشناسی، نتیجه مصاحبه حضوری و با توجه به صلاحیت‌های عمومی داوطلبان، بومی بودن و سهمیه رزمندگان و دیگر مصوبات مربوط صورت می گیرد.

پذیرش دانشجو در تمام رشته‌های امتحانی مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای ارشد علمی کاربردی به صورت نیمه متمرکز و دارای مصاحبه حضوری است که پس از اعلام نتایج اولیه، مرحله دوم یعنی مصاحبه، با نظارت دانشگاه در مراکز مربوطه انجام خواهد شد.

اضافه می شود، ظرفیت پذیرش دانشجو در این دوره‌ها را ۴۱۰ نفر  این افراد، در ۴۱ کدرشته محل تحصیلی برای ۲۷ مرکز آموزشی واقع در ۱۱ استان کشور پذیرش خواهند شد.

جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۱ - ۰۷:۵۳
کد خبر : 8181
بازدیدها: 189

پاسخی بگذارید »