پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

آزمون فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور جمعه برگزار می شود

danesheroz1 آذر ۲۷, ۱۳۹۲ ۰
آزمون فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور جمعه برگزار می شود

دانش روز: آزمون فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور با رقابت ۱۰۹ هزار و ۸۸۴ نفر در روز جمعه ۲۹ آذرماه برگزار می شود و داوطلبان تا فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه می توانند کارت آزمون خود را دریافت کنند

 به گزارش دانش روز، آزمون فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور در ۱۲۵ کد رشته امتحانی برگزار می شود و در این آزمون ۱۰۹ هزار و ۸۸۴ نفر ثبت نام کرده اند که از این تعداد ۵۱ هزار و ۲ نفر زن و ۵۸ هزار و ۸۸۲ نفر مرد هستند.

آزمون روز جمعه ۲۹ آذرماه ۹۲ در ۸۵ شهرستان مختلف کشور برگزار خواهد شد و داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش کارت شرکت در آزمون و برگه راهنمای آن را دریافت کنند.

داوطلبان ثبت نام کننده تا ساعت ۲۴ روز پنجشنبه ۲۸ آذرماه می توانند با وارد کردن اطلاعات ثبت نامی و اطلاعات شناسنامه ای نسبت به پرینت کارت آزمون خود اقدام کنند.

همچنین بر اساس اعلام سازمان سنجش برای رفاه حال داوطلبان شهرستانهای لارستان، خنج و گراش که حوزه امتحانی آنان شهرستان لامرد درنظر گرفته شده است، مقرر شد حوزه مستقل در دانشگاه پیام‌نور مرکز لارستان ایجاد شود.

تعداد سئوالات و زمان پاسخگویی برای هر گروه امتحانی، رشته و گرایش تحصیلی متفاوت بوده و برای هر داوطلب بر روی بسته اختصاصی که برایش درنظر گرفته شده، مشخص شده است.

منبع: مهر

چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۲ - ۱۳:۰۴
کد خبر : 80934
بازدیدها: 307

پاسخی بگذارید »