چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

آزمون استخدامی شهرداری کرج در روز جمعه

danesheroz1 تیر ۱۰, ۱۳۹۲ ۰
آزمون استخدامی شهرداری کرج در روز جمعه

دانش روز: مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای اسلامی استانداری البرز از برگزاری آزمون استخدامی شهرداری کرج در روز جمعه ۱۴ تیرماه سال جاری خبر داد

به گزارش دانش روز، محمدرضا البرزی با بیان این مطلب گفت: به اطلاع کلیه داوطلبان شرکت در آزمون استخدامی شهرداری کرج که قبلا از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اقدام به ثبت نام نموده و موفق به اخذ کد رهگیری شده اند، می رساند آزمون مورد نظر در روز جمعه ۹۲/۴/۱۴ در دو نوبت صبح (ساعت۷:۳۰) و عصر (ساعت۱۵) برگزار می شود.

وی گفت: محل برگزاری آزمون استخدامی شهرداری کرج در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج واقع در رجایی شهر، ابتدای بلوار موذن است.

البرزی تصریح کرد : داوطلبان این آزمون می توانند از روز سه شنبه ۹۲/۴/۱۱ با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آزمون کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه نموده و نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه اقدام نمایند.

وی در پایان اظهار داشت: داوطلبان آزمون استخدامی شهرداری کرج  می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت شهرداری ها و دهیاری های کشور مراجعه نمایند.

گفتنی است داوطلبانی که اطلاعات ثبت نام آنان نیاز به ویرایش داشته باشد فقط یک بار فرصت دارند تا اطلاعات موردنظر را تصحیح نمایند. این زمان تا پایان روز آزمون نیز امکان پذیر می باشد.

دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۲ - ۲۰:۰۶
کد خبر : 33506
بازدیدها: 279

پاسخی بگذارید »