یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

آزمون استخدامی شهرداری های کشور در کرج برگزار شد

danesheroz1 تیر ۱۵, ۱۳۹۲ ۰
آزمون استخدامی شهرداری های کشور در کرج برگزار شد

دانش روز: چهارمین مرحله آزمون استخدامی شهرداری های کشور در مرکز استان البرز (کرج) به صورت همزمان با هفت استان دیگر اصفهان، تهران، چهارمحال و بختیاری، فارس، قم، کرمانشاه و یزد برگزار شد

به گزارش دانش روز، این آزمون در دو نوبت صبح و بعد از ظهر در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج، در رشته های مختلفی همچون مهندسی شهرسازی، مهدسی راه و ساختمان، آرشیتکت، نقشه برداری، مهندسی تاسیسات، مهندسی امور حمل و نقل، مهندسی برق، کارشناسی هیدرولوژی، کارشناسی محیط زیست و … برگزار شد.

گفتنی ست از تعداد کل شرکت کنندگان این آزمون، طبق اطلاعیه منتشر شده از شهرداری کرج در پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور، تعداد ۱۹۵ نفر در رشته های مختلف و به تعداد مشخص شده برای هر رشته شغلی، بصورت پیمانی به استخدام شهرداری در خواهند آمد.

  برخی از داوطلبان از شهرهای دیگر همچون تهران، شهریار، رباط کریم، قزوین و همدان برای شرکت در این آزمون حضور داشتند و استقبال نسبتاً خوبی برای شرکت در این آزمون به عمل آمده بود. همچنین از نحوه و نوع سوالات این آزمون می توان به تقسیم سوالات به بخش سوالات عمومی و سوالات اختصاصی مرتبط با رشته متقاضی، به ترتیب ۱۰۰ و ۴۰ سوال چهار گزینه ای با مدت زمان سوالات عمومی ۱۲۰ دقیقه و سوالات اختصاصی ۶۰ دقیقه اشاره نمود.

نوبت اول این آزمون ساعت ۸:۳۰ دقیقه صبح آغاز و ساعت ۱۲:۰۰ به پایان رسید و نوبت دوم نیز ساعت ۱۴:۳۰ دقیقه برگزار شد.

منبع:کامنا

شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۲ - ۲۲:۱۶
کد خبر : 35315
بازدیدها: 309

پاسخی بگذارید »