جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

آزمون استاندارد زبان انگلیسی دانشگاه آزاد جمعه برگزار می‌شود

28 danesheroz اردیبهشت ۱۸, ۱۳۹۲ ۰
آزمون استاندارد زبان انگلیسی دانشگاه آزاد جمعه برگزار می‌شود

آزمون استاندارد زبان انگلیسی EPT دانشگاه آزاد جمعه بیستم اردیبهشت‌ماه در واحد دانشگاهی علوم و تحقیقات تهران برگزار می‌شود

ناصر اقبالی رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد گفت: آزمون تافل دکتری EPT طبق روال هر ماه روز جمعه بیستم اردیبهشت‌ماه در واحد علوم و تحقیقات تهران برگزار می‌شود.

وی افزود: داوطلبان باید پیش از برگزاری این آزمون، ساعت ۷ صبح در محل امتحان حضور یابند.

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد در پاسخ به این سؤال که آزمون EPT چه ویژگی‌هایی دارد و مختص چه کسانی است، گفت: این آزمون، آزمون استاندارد زبان انگلیسی دانشگاه آزاد است که هر ماه توسط مرکز آزمون برگزار می‌شود.

اقبالی اظهار داشت: دانشجویان دوره دکتری ملزم هستند که در این آزمون شرکت کنند، اما هیچگونه محدودیتی برای شرکت در آزمون وجود ندارد، تجربه سال‌های گذشته نشان می‌دهد که دانشجویان دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد و حتی افراد عادی و علاقه مندان نیز در این آزمون شرکت کرده‌اند.

اقـبالی در رابطه با حـدنصاب نمره قبولی در این آزمون، گـفت: دانشجـویان دوره دکتری برای مـوفقیت در این آزمـون باید حداقل ۵۰ نمره از ۱۰۰ نمره را کسب کنند، در غیر اینصورت یعنی در صورت عدم موفقیت، فرد در کسب نمره موردنظر می‌تواند در دوره‌های مجدد این آزمون شرکت کند.

مشاور رئیس دانشگاه آزاد خاطرنشان کرد: تائیدیه پذیرش داوطلبان در آزمون EPT پس از اعلام نتایج به واحد علوم تحقیقات ارسال می‌شود.

اقبالی در رابطه با منابع این آزمون برای مطالعه داوطلبان در دوره‌های بعد گفت: داوطلبان می‌توانند برای مطالعه بیشتر لیست منابع را از سایت روابط عمومی مرکز آزمون مشاهده کنند.

رئیس مرکز آزمون گفت: زمان اعلام نتیجه این آزمون در آینده مشخص می‌شود و داوطلبان می‌توانند از طریق مراجعه به سایت www.pubr-azmoon.com با ورود به بخش پرسش و پاسخ از زمان دقیق اعلام نتایج، کسب اطلاع کنند.

چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۲۰:۲۲
کد خبر : 15974
بازدیدها: 254

پاسخی بگذارید »