سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

آزمون آیلتس( ielts ) برگزار می شود

28 danesheroz اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۲ ۰
آزمون آیلتس( ielts ) برگزار می شود

آزمون آیلتس (IELTS) آکادمیک ، شنبه ۲۱ اردیبهشت در دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود

دکتر ناصر اقبالی با اعلام گفت: آزمون آیلتس آکادمیک در روز شنبه مورخ ۲۱/۲/۹۲ در دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می گردد؛ لذا داوطلبان باید یک ساعت قبل از آزمون یعنی ساعت ۷:۰۰ صبح در محل برگزاری آزمون حضور به هم رسانند.

اقبالی درخصوص محل برگزاری آزمون گفت: داوطلبان باید روز شنبه به آدرس: تهران- انتهای پل دوم حافظ- روبروی تالار بورس- پلاک ۳۰۳، مراجعه نمایند.

رئیس مرکز آزمون در مورد جزئیات این آزمون گفت: آزمون آیلتس شامل آزمون کتبی و مصاحبه می باشد که در تاریخ ذکرشده داوطلبان صرفاً در آزمون کتبی شرکت می کنند و زمان آزمون مصاحبه نیز از یک هفته قبل تا یک هفته بعد از آزمون کتبی برگزار خواهد شد.

اقبالی درخصوص اعلام نتایج این آزمون گفت: اعلام نتایج آزمون آیلتس دو هفته بعد از آزمون کتبی از طریق سایت results.IELTS.org اعلام خواهد شد، لذا داوطلبان می توانند جهت مشاهده وضعیت خود به این سایت مراجعه کنند.

رئیس مرکز آزمون درخصوص استقبال داوطلبان از این آزمون گفت: در حال حاضر استقبال از این آزمون بسیار زیاد است و مرکز آزمون تلاش نموده تا با افزایش تعداد آزمون ها (۲۴ آزمون در یکسال) رضایت علاقه مندان را فراهم نماید.

اقبالی در پایان گفت: اگر داوطلبی درخصوص آزمون آیلتس با سؤال یا ابهامی مواجه شد می تواند با مراجعه به سایت روابط عمومی مرکز آزمون به آدرس www.pubr-azmoon.com  و ارسال سؤال به این مرکز ظرف مدت ۲۴ ساعت پاسخ موردنظر خود را دریافت نماید.

جمعه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۶:۴۱
کد خبر : 16253
بازدیدها: 194

پاسخی بگذارید »