سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

آزادی فعالیت اغذیه فروشان کرج تا سحر با کسب مجوز

danesheroz1 تیر ۳۰, ۱۳۹۲ ۰
آزادی فعالیت اغذیه فروشان کرج تا سحر با کسب مجوز

دانش روز: رییس اتحادیه صنف اغذیه فروشان کرج گفت: فعالیت اغذیه فروشان این شهرستان در صورت کسب مجوز از این اتحادیه و مجمع امور صنفی در ماه مبارک رمضان تا سحر آزاد است

 به گزارش دانش روز،  ˈحسین حجازی ˈ  افزود: براساس دستور العمل اداره نظارت بر اماکن عمومی استان، تمامی اغذیه فروشان کرج در ماه مبارک از اذان صبح تا اذان مغرب تعطیل بوده و اجازه طبخ و عرضه غذا ندارند.

وی اظهار کرد: در ماه مهمانی خدا فعالیت تمام رستوران ها و مراکز پذیرایی بین راهی این شهرستان ممنوع بوده و در صورت مشاهده با افراد متخلف بر اساس قانون برخورد خواهد شد.

حجازی بیان کرد: تنها مراکزی مجاز به فعالیت هستند که دارای امکانات پذیرایی برای مسافرین مقیم خود باشند و سرویس دهی آنها به افراد متفرقه ممنوع است.

وی تاکید کرد: این مراکز باید ضمن رعایت موازین اسلامی ، تدابیر لازم را جهت پوشش سالن های پذیرایی خود از دید عموم فراهم کنند.

وی یادآورشد: اغذیه فروشی های داخل بیمارستان ها و صنوف پذیرایی متمرکز در پایانه های مسافربری نیز جهت انجام فعالیت باید مجوز لازم را از اداره نظارت بر اماکن عمومی دریافت کنند.

رییس اتحادیه اغذیه فروشان کرج افزود: عدم فعالیت واحدهای صنفی اغذیه فروشی در این ماه ، فرصت مغتنمی را در اختیار متصدیان این واحدها قرار می دهد تا به مرمت ، بازسازی ، تجهیز و یا تغییر دکوراسیون واحدهای خود بپردازند.

حجازی همچنین از شهروندان خواست در صورت مشاهده هر گونه تخلف و تظاهر به روزه خواری ، گران فروشی در واحدهای صنفی اغذیه فروشی ، مراتب را به بازرسان این اتحادیه با شماره تلفن ۳۲۲۸۲۴۸ اطلاع دهند.

منبع:ایرنا

یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۲ - ۱۲:۳۱
کد خبر : 40659
بازدیدها: 198

پاسخی بگذارید »