جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

آزاده ای که بانی وصال مادر شهید کرجی با فرزندش شد

danesheroz1 شهریور ۹, ۱۳۹۲ ۰
آزاده ای که بانی وصال مادر شهید کرجی با فرزندش شد

دانش روز: آزاده ای که بانی وصال مادر شهید ایرج خرم جاه با فرزند شهیدش شد گفت: استقبالی که از مادر شهید کرجی در همدان شد بی نظیر بود و عمده مستقبلین جوانان با ظاهری امروزی و طبق مد روز بودند

به گزارش دانش روز، محمد جعفر زمردیانبا نام شناسنامه ای محمد جواد زمردیا، آزاده ای که بانی وصال مادر شهید ایرج خرم جاه با فرزند شهیدش شد گفت: استقبالی که از مادر شهید کرجی در همدان شد بی نظیر بود و بیشتر استقبال کنندگان جوانان با ظاهری امروزی و طبق مد روز بودند.

وی افزود: اینکه میگویند در بین نسل دیروز و نسل امروز شکاف فرهنگی ایجاد شده، حرفی بی اساس است زیرا چیزی که ما در جوانان نسل امروز می بینیم علی رغم ظاهر امروزی ایشان، همان غیرت و دلاوری جوانان نسل دیروز است ، چه بسا که نسل امروز با بصیرت تر و دو آتشه تر هستند.

زمردیان ادامه داد: در بیش از ۴۰۰ کامنتی که برای احسان علیخانی در فضای مجازی توسط نظر دهندگان به برنامه ماه عسل گذاشته شد که اکثر آن هم مشخصأ جوانان و دختران بدون سبقه تدین خاص بودند،  به خاطر ساخت برنامه با این مضمون تشکر کرده و با مادر شهید اظهار همدردی کرده بودند.

وی با بیان اینکه اگر چیزی خلاف این امر دیده شود مسببش امثال من هستیم گفت: اگر من و امثال من عامل به گفتار خود باشیم وبه آنچه که میگوییم عمل کنیم افراد جامعه و بخصوص جوانان نسل جدید بهتر عمل خواهند کرد.

این آزاده دوران دفاع مقدس عمل کردن به سخنان و وصیت شهدا را سخت دانست و گفت: ارمغان فرهنگ سالهای دفاع مقدس چه در حوزه اسارت، چه شهادت، چه جانبازی، دفاع وسازندگی هرچه که باشد، مهم این است که، از دستاوردهای آن بتوانیم متناسب با وضعیت کنونی جامعه استفاده کرده  و با بهره گیری از تاکتیکها و تکنیکها بتوانیم از مشکلات، بحرانها و تنگناها بکاهیم وعبور کنیم .

زمردیان تاکید داشت: نو آوری، ابتکار عمل و روحیه خدمتگزاری در تمام مسئولین کشور اعم از امروز و دیروز وجود داشته و دارد و آنچه که مهم است و باید به آن توجه ویژه شود اهتمام است.

وی در پایان خاطر نشان کرد: مقام عظمی ولایت فرمودند این جنگ، گنج است  و معدن استخراج آن هم خانواده معظم شهدا و جانبازان هستند  و اینکه ما چقدر بتوانیم از آن استفاده کرده و بهره ببریم ، به خودمان بستگی دارد.

منبع:تیتر یک

شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۲:۱۲
کد خبر : 55733
بازدیدها: 267

پاسخی بگذارید »